امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجاره مغازه
باسلام خدمت شما من سوال یا بهتر بگم مشاوره ای میخواستم از محضرتان.
من 1باب مغازه دارم همراه با شریکم.ما حدوده 4 سال پیش مغازه را اجاره دادیم به شخصی برای کبابی همان سال اول 1 مشارکت نامه مابینمان نوشته شدوهردونسخه اش راهم دسته خودمان است وسالهای بعد فقط توافق حرفی مابینمان بوده وحالا باز هم همان شخص میخواهد بماند وآدم بدی هم نیست.حالا سواله من این است که باتفاسیری که مغازه سرقفلی است ماندن این آقا بعنوانه مستعجر بصلاح است ویا راه کاری هست که ایشان همچنان باشند وخیاله ماراحت باشد ازاحتماله هر گونه سواستفاده ای خدای ناکرده. ممنون میشم راهنمائیم کنید.باسپاس فراوان.
پاسخ
(۲۴ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۸ : ۲۱)حمید15 نوشته است: باسلام خدمت شما من سوال یا بهتر بگم مشاوره ای میخواستم از محضرتان.
من 1 باب مغازه دارم همراه با شریکم.ما حدوده 4 سال پیش مغازه را اجاره دادیم به شخصی برای کبابی همان سال اول 1 مشارکت نامه مابینمان نوشته شدوهردونسخه اش راهم دسته خودمان است وسالهای بعد فقط توافق حرفی مابینمان بوده وحالا باز هم همان شخص میخواهد بماند وآدم بدی هم نیست.حالا سواله من این است که باتفاسیری که مغازه سرقفلی است ماندن این آقا بعنوانه مستعجر بصلاح است ویا راه کاری هست که ایشان همچنان باشند وخیاله ماراحت باشد ازاحتماله هر گونه سواستفاده ای خدای ناکرده. ممنون میشم راهنمائیم کنید.باسپاس فراوان.

سلام
1- سرقفلی مغازه جهت استفاده در چه کاری به شما واگذار شده است ؟
2- آیا صاحب ملک از این موضوع اطلاع دارد ؟
3- موضوع مشارکت نامه چیست ؟

جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تخلیه مغازه ممد 3 7,145 ۲۷ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۶ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  آیا می توان بعد از 105 سال مالک خانه ای شد که در این مدت اجاره آن را omidsadeghisoftware 1 5,077 ۲۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۳ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  اجاره یه شرط تملیک آموزش و پرورش و وکالت بلاعزل به شخص دیگر omidsadeghisoftware 1 5,394 ۲۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۱ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان