امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترك محل خدمت درخلال ساعات موظق اداري
Question 
باسلام به بنده ابلاغ شده كه شما هنگام ورود و خروج به شرح زير كارت خود را در ساعات موظف اداري پانچ ننموده ايد و به اتهام ترك محل خدمت ابلاغيه اي صادرنموده اند و مقرر گرديد ظرف 10 روز دفاعيه بنويسم :
1- درمورخه 8/3/90 هنگام ورود ساعت 45/12 كارت پانچ نشده
2- درمورخه 16/3/90 هنگام خروج ساعت 51/8 و ساعت ورود 35/9
3- درموخه 17/3/90 هنگام خروج ساعت 51/8 و ساعت ورود 21/9
اين موارد امروز بدست من رسيده و من هم نمي دانم پس ازگذشت چند ماه واقعيت دارد يا نه ؟ چون يادم نيست و
نمي دانم چطور ثابت كنم . چراكه نيم ساعت آن هم پشت سرهم يه خورده منو به شك انداخته شايد اشتباهي صورت گرفته . ضمنا" دوربين مداربسته هم وجود دارد ولي ميگن ما مطمئن هستيم و درست ثبت شده .حال اگرهم درست باشد چه لايحه اي بنويسم و ازخودم دفاع كنم كه مورد عفو و بخشش قرار گيرم و به نظر شما عاقبت اين كار چه ميشود . ممنون
پاسخ
(۱۵ شهريور ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۲۷ : ۱۶)omid52 نوشته است: باسلام به بنده ابلاغ شده كه شما هنگام ورود و خروج به شرح زير كارت خود را در ساعات موظف اداري پانچ ننموده ايد و به اتهام ترك محل خدمت ابلاغيه اي صادرنموده اند و مقرر گرديد ظرف 10 روز دفاعيه بنويسم :
1- درمورخه 8/3/90 هنگام ورود ساعت 45/12 كارت پانچ نشده
2- درمورخه 16/3/90 هنگام خروج ساعت 51/8 و ساعت ورود 35/9
3- درموخه 17/3/90 هنگام خروج ساعت 51/8 و ساعت ورود 21/9
اين موارد امروز بدست من رسيده و من هم نمي دانم پس ازگذشت چند ماه واقعيت دارد يا نه ؟ چون يادم نيست و
نمي دانم چطور ثابت كنم . چراكه نيم ساعت آن هم پشت سرهم يه خورده منو به شك انداخته شايد اشتباهي صورت گرفته . ضمنا" دوربين مداربسته هم وجود دارد ولي ميگن ما مطمئن هستيم و درست ثبت شده .حال اگرهم درست باشد چه لايحه اي بنويسم و ازخودم دفاع كنم كه مورد عفو و بخشش قرار گيرم و به نظر شما عاقبت اين كار چه ميشود . ممنون

سلام
دوست گرامی شما در صورتی که اعتراضی به ابلاغیه دارید باید کتباً موارد اعتراض خود را به مرجعی که ابلاغیه را صادر کرده است اعلام فرمائید . در متن لایحه قید نمائید که احتمال اشتباه وجود دارد و تقاضای بررسی مجدد نمائید .
چون دقیقاً نمیدانم که کجا مشغول خدمت هستید نمیتوانم بگویم عاقبت کار چه می شود . اما اگر در اداره ای دولتی کار میکنید نهایتاً جریمه میشود و از شما تعهد کتبی اخذ می شود . مشکل حادی نیست که نگران باشید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
باسلام . ممنون ازراهنمائي . بايد به عرض برسانم بالاخره راي هيات با توبيخ كتبي درج در پرونده استخدامي صادر شد . به نظر شما اين چنين راي بعدا" تبعاتي دارد
پاسخ
(۲۱ آبان ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۴ : ۱۴)omid52 نوشته است: باسلام . ممنون ازراهنمائي . بايد به عرض برسانم بالاخره راي هيات با توبيخ كتبي درج در پرونده استخدامي صادر شد . به نظر شما اين چنين راي بعدا" تبعاتي دارد

معمولاً توبیخ هایی که در پرونده درج می گردند در صورت تکرار تبعاتی خواهند داشت .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون قضاوت نیاز به پایان خدمت دارد؟ Miss MikiMouse 1 2,292 ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  رهایی از خدمت پرسنل نظامی m_sadeghi 1 6,354 ۱ آذر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۷ : ۱۷
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان