امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مشاوره
ببخشید من فارغ التحصیل یکی از پردیس های دانشگاه تهران هستم الان خدمت سربازی م هم حدود شش ماهی هست که تموم شده کجا میتونم دنبال کار بگردم(به غیر وکالت و قضاوت...تشکر
البته واسم ایمیل از استخدامی میاد که به صورت آگهی عمومی هست متاسفانه هیچ کدومش مرتبط با رشته تحصیلی من نیست
ممنون میشم جایی رو معرفی کنید که اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق در اون باشه
دوست عزیز فعلاً در کشور مشکل اشتغال وجود دارد و فقط شما یا به واسطه آگهی های استخدامی و یا با پارتی بازی میتوانید در یک اداره و یا شرکت خصوصی و یا موئسسات دولتی بعنوان مشاور حقوقی مشغول به کار شوید در غیر اینصورت به بخش آگهی روزنامه ها قسمت استخدام مشاور حقوقی رجوع نموه و طی تماس بتوانید در جایی مشغول به کار شوید در غیر اینصورت همانگونه که در پردیس دانشگاه تهران با آن هزینه بالا درس خوانده اید پس وضعیت مالی خوبی دارید زحمت بکشید یک سال هم سفت و محکم بخوانید و از جیب مبارک هزینه کنید و با شرکت در کلاسهای آمادگی کنکور با کسب تجربه بیشتر در زمینه تست زنی در یکی از آزمونهای وکالت کانون یا وکالت قوه قضائیه و یا سر دفتری و یا قضاوت و یا استخدام در دوایر دولتی نیز مستلزم کنکور ورودی بوده و تنها با توجه به این شرایط شما میتوانید جایی مشغول به کار شوید و آنهم در اوایل کارتان باید به حقوق کم و اندک و درآمد جزیی قانع باشید و الا اگر طمع و انتظارات شما بالاباشد تا عمر دارید نمیتوانید در آمدی که مد نظرتان میباشد را کسب کنید این توصیه یک دوست و برادر و یک هم رشته تحصیلی با تجربه به شما میباشد امیدوارم از بیانات بنده ناراحت نشوید.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با سلام بنده در یک شرکت دولتی مشغول بکار هستم و تعدا د بیش از 100نفر کارکنان نیاز به پیگیری موارد حقوقی و کیفری خود دارند در صورتیکه یک وکیل بتواند با ما همکاری داشته باشد ممنون خواهیم شد و هزینه های ان را هم پرداخت خواهیم نمود با تشکر
پاسخ
مخاطب محترم شما میتوانید با ارسال یک ایمیل خصوصی به جناب خدائی فر مدیر کل سایت و با بیان شرایط و توافق فی مابین در صورت توافق از خدمات ایشان استفاده نمائید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
Brick 
با سلام -همانطور که در درخواست بنده به آن اشاره شده بود تعداد بیش از صدنفر از کارکنان یک شرکت دولتی به بنده وکلات دادن تا موارد حقه و قانونی انان را پیگیری نمایم و نظر به اینکه دفتر مرکزی شرکت در تهران میباشد بنابراین باید موارد از تهران پیگیری شود لذا درخواست وکیل خبره و باتجربه را دارم جهت انعقاد قرارداد وکالت - باتشکر امینی
پاسخ
خدمت مخاطب محترم جناب امینی قبلاً پاسخ حضرتعالی را در بالا داده ام لطف کنید یک ایمیل به آقای خدائی فر ارسال بفرمائید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان