امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجراییه برای تامین اجتماعی
سلام

من برگه قرارداد با شرکتی که ازش اخراج شدم رو ندارم ، در هنگام گرفتن حکم اجراییه نامه اجراییه تامین اجتماعی رو هم برام زدن و گفتن حق بیمه مابقی تو برو تا واریز کنن در بیمه تامین اجتماعی !!! ایا بدون داشتن نامه قرارداد با شرکت میشه برم شعبه تامین اجتماعی وادعای پرداخت حق بیمه کنم ؟
پاسخ
مخاطب محترم به نظر بنده اگر اداره کار کارفرمای شما را محکوم کرده باشد شما با ارائه حکم اداره کار و ارائه به سازمان تامین اجتماعی میتوانید پیگیر این موضوع شوید و نیازی به قرارداد نیست
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  خروج از کشور برای مشمول غایب ahdz123 0 4,322 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۰۴
آخرین ارسال: ahdz123
  سؤال برای شکایت از حفر چاه غیر مجاز و سازه‌ی غیر مجاز jamil.A 3 7,279 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۶ : ۰۹
  انتخاب نام خانوادگی یک شخص دیگر برای نام فروشگاه خود mohsenz2006 3 7,494 ۲ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۰ : ۲۰

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان