امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره اجرای سفته بدون داشتن مشخصات کامل فرد
Brick 
من سفته ای رو از یکی گرفتم بابت قرض گرفته شده من فقط ازش اسم و فامیل و تلفن همراشو دارم ، تلفنشو جواب نمیده !!! و محدوده منزل محل سکونتشرو میدونم ، راهی داره تا ازش شکایت کنم ؟؟؟
پاسخ
مخاطب محترم سفته تابع قانون تجارت میباشد که باید مطابق آن عمل شود یعنی باید مطابق قانون تکمیل سپس واخواهی و بعد از واخواهی دادخواست داده شود لذا باید در کلیه مراحل چه تکمیل و چه واخواهی و چه دادخواست باید حتماً آدرس اورا چه در سفته و چه در واخواهی و چه در داخواست قید کنید این نظر بنده میباشد شاید دوستان نظر دیگری داشته باشند
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
درتکمیل پاسخ جناب آقای تیموری
دوست عزیز سفته علاوه بر امضا یا مهر باید دارای تاریخ بوده و علاوه بر این ، اطلاعات زیر هم روی آن ثبت شود

1-مبلغی که باید پرداخت شود2-نام و نام خانوادگی گیرنده وجه 3-تاریخ پرداخت وجه3-علاوه بر اینها نوشتن نام و نام خانوادگی صادر کننده 4- اقامتگاه وی و محل پرداخت سفته
حال آیا سفته شما تمامی شرایط مذکورراداردآیا ظهرنویس توسط شخص ثالثی شده؟
بعدازاینها مرحله واخواست سفته ودرصورت عدم پرداخت دادخواست مطالبه وجه سفته است
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات داشتن مشروب در ماشین hortash 19 55,359 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 1,317 ۲۱ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۷ : ۱۶
آخرین ارسال: vakilt
  یک سوال قضایی مهم alireza0098 2 4,508 ۲۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۵۱ : ۲۱
آخرین ارسال: alireza0098
  اجرای محكوم به از شركت فاقد دارائی منقول و غیر منقول smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,649 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۰ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان