امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت کارگر از کارفرما
شخصی از دوستان ادای 7 سال کار در مرکز مادرم را داشته و سابقه ی بیمه می خواسته ، در روند پرونده با مشاهده ی جعل امضا مادرم توسط فرد مدعی پروند با قرار اناته به دادسرا فرستاده و جعل این خانم مشخص شده و محکوم اما اعتراض کرده با این حال دوباره به نحوی دیگر و با ادعایی دیگر شکایتی با مضمون حق و حقوق و مزایا کرده ... می خواهم بدانم آیا هنوز که برنامه ی قبلی اش به نتیجه نرسیده می تواند شکایتی دیگر تنظیم کند یا خیر ؟
و چرا اداره ی کار انقدر همکاری می کند با این فرد ؟
اصلا برایم روشن نیست
البته ایشان بومی بوده و من هیچ بستگانی ندارم و یک غریبه محسوب می شوم
همچنین مادرمن که صاحب این کارگاه بوده فوت کرده اند و از سالی که من مالک هستم تمامی کارگرانم بیمه و حقوق مکفی دارند و ایشان را نمی شناسم .
بازرس اداره ی کار هم بازرسی کرده و دلیلی بر حضور ایشان پیدا نکرده اند
حال چه ؟
پاسخ
سلام
ابهاماتی درپرسش شما وجوددارد آنهارامشخص نمائید
1-چه کسی تحت عنوان جعل امضاء شکایت نموده است(شما به قائم مقامی ازمادرتان ازجنبه عمومی جرم یا مادرتان)
2-جعل درحیات مادرشماصورت گرفته یا پس ازفوت ایشان ؟
درخصوص سئوال آخرشما دادخواهی حقی قانونی هرفرد به استناد اصل سی وچهارم قانون اساسی میباشدورسیدگی هم تکلیف قانونی برمحاکم
علی ایحال چون مطرح شده اداره کارمکلف بررسیدگی است وچنانچه شما هم دلائلی ازقبیل گواهی گواهان وسایردلائل دارید میتوانید به اداره کاردرجهت رددعوی ایشان ارائه نمائید
ضمنآ چنانچه جعلی در7سال پیش صورت گرفته باشد وجنابعالی طرح شکایت جعل نموده باشید این نوع شکایت دردادسرا قابل رسیدگی نبوده زیرا اولآشکایت کیفری به وراث منتقل نمیگرددمگراینکه مادرتان شکایت نموده درجریان رسیدگی فوت نموده باشدثانیآ ازجنبه عمومی جرم هم به احتمال مشمول مرورزمان قابل پیگرد نبوده است
موفق وبهروزباشید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه شکایت حفر چاه Kazemi 0 1,326 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۳ : ۱۲
آخرین ارسال: Kazemi
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  شکایت بعد از تصادف پیروز 8 12,009 ۳ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۸ : ۱۹
آخرین ارسال: پیروز
  شکایت از سایت saeid1346 2 8,523 ۲۷ تير ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۵ : ۰۱
آخرین ارسال: site2017

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان