امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک راهنمایی حقوقی می خوام در خصوص تهمت دزدی
سلام
من در یک فروشگاه مواد غذایی حدود یک سال صندوق دار بودم تا 10 روز پیش که صاحب فروشگاه اومد گفت دزدی مارو انداخت بیرون اونم بدون هیچ مدرکی
حالا خبر می رسه دارن فیلم های دوربین هارو بررسی می کنن یکی از دوستام که اونجاست می گن یک فیلمی پیدا کردن که داخلش یک پولی رو می زاری جیبت بعد یک پول دیگه می زاری داخل دخل که دوستم تا دید گفت این همیشه خورده بر می داره درشت می زاره داخل دخل اما زیر بار نمی رن و می خوان بر اساس همون فیلم ازم شکایت کنن می گن ماهی چند میلیون از ما می دزدیده در صورتی که هیچ مدرکی ندارن برا حرفاشون همه جا هم دارن آبرومو می برن
می خواستم ببینم اگه ازم شکایت کنن چه کارهایی می تونن انجام بدن چه مراحلی باید طی کنن و چه بلایی می تونن سرم بیارن
من می تونم چه شکایتی کنم چه کارایی انجام بدم؟؟؟؟؟؟
البته داستان مفصل تر از این حرفاست اگه لازم شد توضیح می دم
پاسخ
(۳ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۸ : ۱۲)cheviz نوشته است: سلام
من در یک فروشگاه مواد غذایی حدود یک سال صندوق دار بودم تا 10 روز پیش که صاحب فروشگاه اومد گفت دزدی مارو انداخت بیرون اونم بدون هیچ مدرکی
حالا خبر می رسه دارن فیلم های دوربین هارو بررسی می کنن یکی از دوستام که اونجاست می گن یک فیلمی پیدا کردن که داخلش یک پولی رو می زاری جیبت بعد یک پول دیگه می زاری داخل دخل که دوستم تا دید گفت این همیشه خورده بر می داره درشت می زاره داخل دخل اما زیر بار نمی رن و می خوان بر اساس همون فیلم ازم شکایت کنن می گن ماهی چند میلیون از ما می دزدیده در صورتی که هیچ مدرکی ندارن برا حرفاشون همه جا هم دارن آبرومو می برن
می خواستم ببینم اگه ازم شکایت کنن چه کارهایی می تونن انجام بدن چه مراحلی باید طی کنن و چه بلایی می تونن سرم بیارن

سلام
دوست گرامی اگر مدرکی علیه شما وجود نداشته باشد ، امکان محکومیت شما خیلی کم است . در صورت ارائه شکوائیه علیه شما داشتن یک وکیل ضروری میباشد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
(۳ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۹ : ۲۰)vakil نوشته است:
(۳ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۸ : ۱۲)cheviz نوشته است: سلام

سلام
دوست گرامی اگر مدرکی علیه شما وجود نداشته باشد ، امکان محکومیت شما خیلی کم است . در صورت ارائه شکوائیه علیه شما داشتن یک وکیل ضروری میباشد .
ممنون از پاسختون
دیروزم وکیلش باهام تماس گرفت که می خواد ازت شکایت کنه من پیشنهادم اینه شما بیا بشینین با هم صحبت کنید مشکل حل کنید
منم رفتم با یه وکیل مشورت کردم نظرش این بود چون این جور می گی فقط یک فیلم داره که فیلم هم اصلا برای دادگاه سند محسوب نمی شه و می خواد تو رو بکشونه بلکه یک مدرکی ازت بگیره گفت نرم و بگم بره از شکایت کنه که البته فعلا دیگه تماسی نگرفتن باهام
گفت بعد از شکایتش تو هم می تونی ازش اعاده حیثیت کنی
البته اینم گفت اگه 2 تا شاهد داشته باشه می تونه برنده بشه الان فقط نگرانیم سر همین شاهد هست. داره ادمایی که به دروغ بیان براش شهادت بدن. چون پولداره حاضرن براش هر کاری بکنن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افترا و تهمت armita83 3 1,809 ۱ اسفند ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  تهمت و افترا m.a.a.tabriz 5 7,518 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۳ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  سوال در خصوص شکایت واهی و تهمت و افترا iceboy67 12 17,536 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۱ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
  راهنمایی در مورد رای mahdisalh 1 4,028 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۷ : ۱۱
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان