امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شكايت از كارفرما و وصول مطالبات
Rainbow 
سلام
وقتتون بخير
من در سال 89 بصورت قراردادي با يك شركت خصوصي قرارداد بستم و مشغول به كار شدم.كه هر سال سنوات رو در پايان سال تسويه ميكرد(و همچنين عيدي)
در بهمن 91 نتونستم ديگه توي شركت بمونم و به دلايلي ترك كار كردم.در سال 91 طي يك قرارداد 6 ماهه از 1/1/91 تا 31/6/91 مشغول به كار بودم و قرارداد بعدي من نيز از 1/7/91 الي 30/12/91 بود كه در بهمن 91 ترك كار نمودم.
ضمنا علاوه بر مبلغي كه در فيش حقوقي من ذكر شده بود و به حسابم واريز ميشد مقداري هم هر 2 ماه يكبار بصورت نقدي بهم داده ميشد و از من رسيد گرفته ميشد.(اما در جائي ثبت نشده كه بايد اين مبلغ به من داده بشه)

كارفرما در حال حاضر سنوات و عيدي من رو نميده.از طرفي در بحث نقدي هم با توجه به اينكه هر 2 ماه يكبار بود من 2 ماه از شركت طلبكار هستم
سوالات:
1-آيا سنوات من رو ميتونه نده؟چون جايي خوندم كه چون ترك كار كردم بهم تعلق نميگيريه(سنوات 6 ماهه اول كه قراردادم رو تكميل رفتم رو هم ميتونن ندن؟)
2-با توجه به اينكه مستندات دال بر اينه كه من پست مديريتي در شركت فوق داشتم و حتي نامه اي هم دارم كه شركت از كار من به عنوان مدير راضي بوده،و در شركت هاي ديگر شرايط حقوقي يك مدير واقعا فرق داره و بسيار بالاست آيا ميتونم ادعائي در اين زمينه كنم؟
(ضمنا ً در بيمه اسم من بعنوان كارگر ساده رد ميشده!! اما مستندات مديريت بنده موجوده)

ممنون ميشم راهنمائي كنيد
پاسخ
ميشه كمك كنيد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  احقاق حق از كارفرما با وجود امضاء رسيد Deepdish 1 4,646 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۱۴
آخرین ارسال: vakil
  پیگیری مطالبات مجدالدین 2 6,774 ۹ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۸ : ۲۳
آخرین ارسال: Mrs Afshoon
  چکی که وصول نشده samo222 1 4,511 ۱۵ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۲ : ۱۸
  سوال در مورد جلوگیری وصول چک امیر 1 7,925 ۳ آذر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۱ : ۰۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان