امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا صدور حکم جلب کارفرما منع قانونی داره ؟
Sad 
-

سلام
من به تازگی بابت حق و حقوقم که از کارفرمای خودم طلبکار بودم ، توی واحد اجرای احکام دادگستری شهرمون دستور توقیف اموال ایشون رو گرفتم
البته بعد از محکومیت ایشون توی اداره کار

حالا که مدتی سپری شده و هیچ مالی از ایشون پیدا نکردم آیا مطابق قانون میشه قاضی اجرای احکام شهرستان دستور جلب ایشون رو صادر کنه ؟

"لازم به توضیحه که وقتی بنده برای این درخواست به نزد قاضی مربوطه رفتم ایشون گفتن که ما برای مواردی که از اداره کار برای ما ارسال میشن فقط تا مرحله توقیف اموال رو پیش میبریم ولی مثل موارد حقوقی در دادگاه ها حکم جلب صادر نمیکنیم"

لطفا اگه از دوستان عزیز کسی جواب رو میدونه مستدلا جواب بده
اگه کار قاضی اشتباه بوده من برم نزد رئیس دادگستری و با استدلال شما عزیزان ، به ایشون این مطلب رو بگم که شاید برام راه گشایشی باز بشه

ممنون همگی

-
پاسخ
نقل‌قول: سلام
من به تازگی بابت حق و حقوقم که از کارفرمای خودم طلبکار بودم ، توی واحد اجرای احکام دادگستری شهرمون دستور توقیف اموال ایشون رو گرفتم
البته بعد از محکومیت ایشون توی اداره کار

حالا که مدتی سپری شده و هیچ مالی از ایشون پیدا نکردم آیا مطابق قانون میشه قاضی اجرای احکام شهرستان دستور جلب ایشون رو صادر کنه ؟

"لازم به توضیحه که وقتی بنده برای این درخواست به نزد قاضی مربوطه رفتم ایشون گفتن که ما برای مواردی که از اداره کار برای ما ارسال میشن فقط تا مرحله توقیف اموال رو پیش میبریم ولی مثل موارد حقوقی در دادگاه ها حکم جلب صادر نمیکنیم"

لطفا اگه از دوستان عزیز کسی جواب رو میدونه مستدلا جواب بده
اگه کار قاضی اشتباه بوده من برم نزد رئیس دادگستری و با استدلال شما عزیزان ، به ایشون این مطلب رو بگم که شاید برام راه گشایشی باز بشه

ممنون همگی

مشاوره حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری :

سلام دوست گرامی ، پرونده در صورتی که برای اجرا به اجرای احکام ارجاع می شود ، فرقی ندارد که از چه مرجعی صادر شده باشد . در صورت درخواست شما برای اعمال ماده 2 قانون محکومیت های مالی ، حتماً باید با درخواست شما موافقت نمایند .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
Sad 
با سلام
من پس از مراجعه به اجرای احکام دادگستری شعبه 103 مجتمع قضایی عدالت ، با همین پاسخ مواجه شدم ک "درخواست جلب کارفرما برای اداره کار وجود ندارد"
حال تکلیف چیست؟
پاسخ
با سلام.فکر میکنم به دادگاه عمومی حقوقی باید درخواست جلب بدین
تنها چیزی که در دنیا می توانی تغییرش دهی،

خودت هستی

و با این کار دنیا را متحول می کنی .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهكار قانونی در وضعیت موجود بعد از اثبات حجر افراد smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,005 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 1 3,983 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب
  پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟ peymanan 1 5,436 ۲۰ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان