امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج شکایت و راهنمایی
Bug 
با سلام و خسته نباشد
بنده در اینترنت و سایت های جامعه مجازی فعالیت دارم و اکثر اوقات بیکاری را در انجا سپری می کنم
حالا تقریبا دو سال پیش با یک خانم در ان محیط اشنا شدم که روحیه بسیار بیماری داشتن چون دوست پسرشون تنهاشون گذاشته بودند ایشون هم بیماری روانی گرفته بودن و قرص مصرف می کردند
ازانجایی که من یکم روانشناسی بدم در اتاق های جمعی بهم گفتن که دوست دارن با من رابطه داشته باشن فقط برای رفع مشکلشون و در قبالشون بهم پول می دهند
منم قبول کردم
در این دوسال بهم گفتن که بهم اسمس بزن با احساس حرف بزن و غیره
گاهی اوقات ناراحت بودن و داد میزدن و غیره و من راهنماییشون می کردم و اروم می شدن از خودشون از گذشته خودشون می گفتن
چند ماه پیش ایشون مقداری پول بهم دادن و گفتن بابت کمک های شما می باشد و رابطه ما دیگر کم رنگتر شد تا اینکه چند روز پیش ایشون زنگ زدن و گفتن اگه تا دو روز دیگر تمام پول هایی که به کارتتون رو انتقال ندادم برنگردونین ازتون شکایت می کنم

این خلاصه ماجرا بود
حالا سوال
1) من نه ایشون را دیده ام و نه هیچ و کلی هم از لحاظ جغرافیای فاصله داریم تنها ایشون اسم و فامیل و اطلاعتی که در ان سایت نوشته ام رو دارن من به ایشون کمک کردم و در مقابلش پول گرفتم ایا این جرم دارد؟
2) ایشون در مقابل پول دادن به من از من کمک دریافت نموده اند کمک روحی و روانی حالا ایا ایشون میتونن از من شکایت کنند؟
3) اگر ایشان شکایت کنند چه خواهد شد؟
4) پیشنهاد شما برای من چه است و چه کار کنم؟
ممنون میشم جوابم رو سریع بدین چون فقط 2 روز فرصت دارم
ممنون
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت از کارکنان شورای حل اختلاف ali tkd 2 1,779 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۱۶
آخرین ارسال: ali tkd
  راهنمایی در مورد موضوع پژوهش nina58 0 989 ۱۰ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۷ : ۱۶
آخرین ارسال: nina58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان