امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جریمه فسخ قرارداد اجاره ملک
با سلام
من میخواستم بپرسم که شرایط فسخ قرارداد اجاره برای مالک قبل از سررسیدن مهلت قرارداد به چه صورت است؟ ایا مالک میتواند با دادن یک ماه مهلت به مستاجر قبل از سررسید قرارداد جهت سکونت خود در مورد اجاره درخواست تخلیه توسط مستاحر را کند؟ ایا باید جریمه ای بدهد؟
ممنون از راهنمایی شما
پاسخ
(۱۴ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۱ : ۱۱)leily نوشته است: با سلام
من میخواستم بپرسم که شرایط فسخ قرارداد اجاره برای مالک قبل از سررسیدن مهلت قرارداد به چه صورت است؟ ایا مالک میتواند با دادن یک ماه مهلت به مستاجر قبل از سررسید قرارداد جهت سکونت خود در مورد اجاره درخواست تخلیه توسط مستاحر را کند؟ ایا باید جریمه ای بدهد؟
ممنون از راهنمایی شما

سلام
دوست عزیز شما میتوانید دادخواست تخلیه به دلیل نیاز شخصی به شورا ارائه نمائید . اما با توجه به قید تاریخ در قرارداد اجاره ، تا زمانی که موعد اجاره نامه تمام نشود و یا مستاجر موافق ننماید ، بعید به نظر می رسد که بتوانید قرارداد را فسخ نمائید . بهتر است توافقی انجام شود .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فسخ قرارداد مجید بابایی 3 5,950 ۷ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۳ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت
  آیا میتوانم قرارداد رهن را فسخ کنم؟ ctrlz 3 7,886 ۱۹ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
  اقامت فردی غیر از مستاجر در مکان مورد اجاره 13881355 1 3,718 ۱۱ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۱ : ۱۶
  اجاره 13881355 3 5,255 ۱۳ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۳ : ۰۹
آخرین ارسال: کامیاب
Smile اجاره اپارتمان مریم 1 2 4,374 ۱۲ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۰ : ۰۰
آخرین ارسال: dadkhah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان