امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سهم الارث رامیتوان در دفترخانه به صورت یکجا واگزار کرد؟
Question 
با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
پسر عمویی دارم که از زمین پدری سهم الارث به صورت مشاع دارد پدر وپدر بزرگش برای گرفتن سند مشاع وسند ششدانگ اقدام نکرده انداین سهم از جد خود که سند ششدنگی برای ملک داردبه ارث میبرند.
انحصار ورثه پدر وپدر بزرگ وجده هم موجوداست اما تقسیم نامه عادی برای ملک وجودداشت چون عموهای پدر هایمان
فوت شدند تقسیم نامه عادی اعتباری ندارد
حال باتمام این پیچیدگی ها آیامن میتوانم سهم الارث پسر عمویم را رابخرم ودردفتر خانه به من منتقل کند؟
آیا خریداری عادی برای من مشکلی ایجاد میکند؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید
پاسخ
(۲ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۷ : ۱۴)behnam277 نوشته است: با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
پسر عمویی دارم که از زمین پدری سهم الارث به صورت مشاع دارد پدر وپدر بزرگش برای گرفتن سند مشاع وسند ششدانگ اقدام نکرده انداین سهم از جد خود که سند ششدنگی برای ملک داردبه ارث میبرند.
انحصار ورثه پدر وپدر بزرگ وجده هم موجوداست اما تقسیم نامه عادی برای ملک وجودداشت چون عموهای پدر هایمان
فوت شدند تقسیم نامه عادی اعتباری ندارد
حال باتمام این پیچیدگی ها آیامن میتوانم سهم الارث پسر عمویم را رابخرم ودردفتر خانه به من منتقل کند؟
آیا خریداری عادی برای من مشکلی ایجاد میکند؟
خواهش میکنم راهنماییم کنید

سلام
شما میتوانید کلیه سهم الارث ایشان را خریداری نمائید و به صورت رسمی در دفتر اسناد رسمی به شما انتقال داده می شود . البته قبل آن باید مبایعه نامه ای در یکی از آژانس های مسکن تنظیم و کد رهگیری دریافت نمائید . در مبایعه نامه عادی در هر زمان احتمال بوجود آمدن مشکل هست .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
واقعاممنونم از وقتی که برای من گذاشتید.راهنماییتون واسم خیلی مهم بود.
پاسخ
(۷ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۴ : ۱۴)behnam277 نوشته است: واقعاممنونم از وقتی که برای من گذاشتید.راهنماییتون واسم خیلی مهم بود.

موفق باشید Cool
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مراحل خرید سهم الارث یکی از وراث در حالتی که ملک سند ندارد mps 2 6,089 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  نحوه محاسبه سهم الارث park 1 8,298 ۸ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان