امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارکینگ آپارتمان
سلام-من مدیریک ساختمان20واحدی هستم که4واحددارای پارکینگ نمیباشندوازحیاط برای پارک استفاده میکنند.طی تصمیم هیئت مدیره قرارشده ماهانه20000تومان حق پارکینگ بدهندولی ازپرداخت امتناع میکنند.به ماده قانون581مدنی و10تملک آپارتمانهااستنادمیکنند.ایادرست میگویند؟قانون چه میگوید؟من چه کنم؟باتشکرازکمک دوستان
پاسخ
مخاطب محترم به نظر بنده خیر آنها از عدم آگاهی شما از قانون سوء استفاده میکنند آنها به هیچ عنوان حق پارک و استفاده از حریم مشاع را بدون اجازه کلیه مالکین ندارند و شما میتوانید با توجه به اختیاراتی که قانون به شما بعنوان مدیر ساختمان میدهد از پارک آنها ممانعت نموده و در صورت عدم توجه بعنوان ایجاد مزاحمت از آنها شکایت کنید و کلیه اشخاص ناراضی از عمل آنها را بعنوان شهود استفاده کنید و از همه راحت تر میتوانید جلسه تشکیل داده و با موافقت کتبی اشخاص ناراضی در جلوی محلی که پارک میکنند مانع نصب کنید که هم قانون را رعایت نموده و هم از حقوق دیگر مالکین حمایت میکنید فکر میکنم راه دوم بهترین راه باشد و در صورت ایجاد مزاحمت آتی آنها میتوانید همان شخص متخلف را از حق استفاده آب مشترک برق و یا گاز مشترک محروم نموده زیرا قانون جهت احقاق حقوق دیگران این راهکار را به مدیر ساختمان مجوز داده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حق پارک دو خودرو در پارکینگ اختصاصی AAM_535815 0 1,631 ۸ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۳ : ۰۳
آخرین ارسال: AAM_535815
  پارکینگ مزاحم میلاد افشارزاده 2 8,527 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۲ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  پارکینگ مزاحم Armin671 0 2,202 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۲ : ۰۰
آخرین ارسال: Armin671
  پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟ peymanan 1 5,436 ۲۰ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان