امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال در مورد حق پارکینگ در مجتمع
با سلام و تشکر از راه اندازی این انجمن

ما در یک ساختمان 20 واحدی ساکن هستیم و دارای یک پارکینگ هستیم. مکان پارکینگ و مساحت پارکینگ و ... همگی در پایان کار و سند کاملا مشخص و قانونی هست و قید شده. ولی این پارکینگ شده سوهان اعصاب ما چون ماشین نداریم باقی اهالی ساختمان به خودشان اجازه استفاده از پارکینگ ما را میدهند و بدون هماهنگی ماشین خودشون و تو پارکینگ ما میزارن ما هم با این قضیه بشدت مخالفیم. زبان خوش و گفتگو هم کارساز نبوده میخواستم بدونم از نظر قانونی چیکار می تونم بکنم ؟ آیا می تونم از دادگاه یا مرجع ذیصلاح و مرتبط نامه و نوشته ای بگیرم و رو دیوار پارکینگم بچسبونم که در صورت پارک قضیه رو قانونی پیگیری کنم ؟ و اصلا قانون از حق افرادی مثل من که به این راحتی حقشون تضییع میشه راهی پیشنهاد میده ؟
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید که از نظر قانونی چطور میتونم از حقم دفاع کنم ؟

با تشکر
پاسخ }
سپاس شده توسط
با سلام خدمت مخاطب محترم در پاسخ به مشکل شما از نظر بنده ابتدا باید این موضوع را با مدیر ساختمان و یا هیئت مدیره ساختمان مطرح کنید و از آنها کمک بخواهید در صورت حل نشدن هم میتوانید تحت عنوان مزاحمت و ممانعت از حق با گرفتن عکس از خودروی پارک شده اقدام کنید که اینگونه اقدام قانونی اکثرا موجبات ایجاد تنش بیشتر را بوجود خواهد آورد و یا خودتان راساً با اقدامات فیزیکی به صورت نصب میله های متحرک و قابل قفل شدن از پارک اشخاص بدون اجازه در محل پارکیگ خود جلوگیری کنید لذا اقدام دوم با هماهنگی هیئت مدیره از نظر بنده بهتر از اقدام حقوقی میباشد.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سر و صدا مدرسه در همسایگی مجتمع مسکونی masoudmirzaei 5 10,717 ۹ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۰۳
آخرین ارسال: arazco
  مشاعات مجتمع تجاری Amirallah 0 774 ۱۰ ارديبهشت ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۱۷ : ۱۶
آخرین ارسال: Amirallah
  حق پارک دو خودرو در پارکینگ اختصاصی AAM_535815 0 1,631 ۸ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۳ : ۰۳
آخرین ارسال: AAM_535815
  پارکینگ مزاحم میلاد افشارزاده 2 8,527 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۲ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان