امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست....
سلام من یه مطلب در مورد یگان ویژه و مبارزه با اشرار و امنیت اجتماعی میخواستم...بیشتر در مورد یگان ویژه

از اونجایی که این سایت واقعا به جامعه حقوقی کشور عزیزمون کمک میکنه..خواهش میکنم بازم مثل همیشه کمک بنده کنید

بازم تشکر میکنم از تمام تیم مدیریت

واسه یه تحقیق مانند میخواستم...خودم متاسفانه اطلاعاتی در درست ندارم..
پاسخ
(۲۳ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۹ : ۰۲)حقوق ایران نوشته است: سلام من یه مطلب در مورد یگان ویژه و مبارزه با اشرار و امنیت اجتماعی میخواستم...بیشتر در مورد یگان ویژه

از اونجایی که این سایت واقعا به جامعه حقوقی کشور عزیزمون کمک میکنه..خواهش میکنم بازم مثل همیشه کمک بنده کنید

بازم تشکر میکنم از تمام تیم مدیریت

واسه یه تحقیق مانند میخواستم...خودم متاسفانه اطلاعاتی در درست ندارم..

سلام
دوست عزیز دقیقاً بفرمائید در خصوص یگان ویژه چه اطلاعاتی نیاز دارید ؟
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
من تا همین امروز وقت داشتم...با کمک دوستان یه چیزی فراهم کردیم..

همین اینکه توجه کردید به درخواست بنده بسیار تشکر میکنم جناب فرید خدائی فر...(گل)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رد درخواست به علت شکایت خارج از مهلت از رأی داور sarv123 2 6,804 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot
  درخواست طلاق با دریافت حق و حقوق و مهریه مددی 6 9,632 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  ضروری*ضروری* درخواست شرایط عفو عمومی shervin_20 2 4,000 ۱۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  درخواست راهنمایی در خصوص دریافت دیه ghoshiry 27 30,829 ۳ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۱
آخرین ارسال: ghoshiry

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان