امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلب از شرکت(لطفا کمکم کنید)
باسلام
بنده شرکتی در ضمینه دوربینهای مداربسته دارم
حدود 4 ماه پیش برای صاحب یک مرغ داری دوربین گذاشتم و بدون اینکه قراردادی بینمون رد و بدل بشه شروع به کار کردیم اولش قرار بود ایشان نصف مبلغ رو نقدا پرداخت کنند که متاسفانه اینکارو طی یک ماه انجام دادند و ماهم قرار بود در یک هفته اینکار و به ایشان تحویل بدهیم بخاطر مشکلات مالی یک ماهه تحویل دادیم
جمع کل فاکتور 8میلیون و 500 هزارتومان شده که ایشان فقط 4 میلیون تومان را دهد اند و از پرداخت الباقی حساب خوداری میکنند و بهانه ای که می آورند این است که شما یک ماه بنده را الاف کردید
و کلی بد و بیراه هم به ما گفتند
شاهد هم به اندازه کافی حدود 10 نفر دارم
فقط از شما عاجزانه درخواست میکنم راهنمایی کنید آیا میتوانم به الباقی طلبم از این شخص را بگیرم ؟
چگونه؟
بازم ممنون بخاطر راهنماییهایتان
پاسخ
مخاطب محترم از نظر بنده شما سه راه دارید یا بروید کلیه وسایلی را که نصب کردید جمع کنید و بردارید که رجوع به مال در صورت وجود عین مال از نظر قانونی مجاز میباشد با توجه به رعایت شرایطی و در مرحله آخر به دلیل پائین بودن مبلغ طلب زیر 5 میلیون تومان به شورای حل اختلاف محل نصب دوربین مراجعه کنید و دادخواست مطالبه وجه بدهید و راه اول شما سعی کنید حضوراً و با التماس و درخواست و زبان بازی سعی کنید چون تلفنی هیچ فایده ای ندارد و درخواست طلب خود را بکنید و سپس راه دومتان جمع کردن وسایل منصوبه به دلیل عدم پرداخت وجه و در مرحله سوم رجوع به شورای حل اختلاف باشد چون در این حالت بسیار زمانبر بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
(۲۹ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۰ : ۲۲)saeidnobady نوشته است: باسلام
بنده شرکتی در ضمینه دوربینهای مداربسته دارم
حدود 4 ماه پیش برای صاحب یک مرغ داری دوربین گذاشتم و بدون اینکه قراردادی بینمون رد و بدل بشه شروع به کار کردیم اولش قرار بود ایشان نصف مبلغ رو نقدا پرداخت کنند که متاسفانه اینکارو طی یک ماه انجام دادند و ماهم قرار بود در یک هفته اینکار و به ایشان تحویل بدهیم بخاطر مشکلات مالی یک ماهه تحویل دادیم
جمع کل فاکتور 8میلیون و 500 هزارتومان شده که ایشان فقط 4 میلیون تومان را دهد اند و از پرداخت الباقی حساب خوداری میکنند و بهانه ای که می آورند این است که شما یک ماه بنده را الاف کردید
و کلی بد و بیراه هم به ما گفتند
شاهد هم به اندازه کافی حدود 10 نفر دارم
فقط از شما عاجزانه درخواست میکنم راهنمایی کنید آیا میتوانم به الباقی طلبم از این شخص را بگیرم ؟
چگونه؟
بازم ممنون بخاطر راهنماییهایتان

سلام
دوست عزیز . با توجه به عدم وجود هر گونه قراردادی فی ما بین شما ، تنها راه رسیدن به طلبتان ارائه دادخواست مطالبه وجه می باشد . قبل از انجام آن بهتر است دادخواست تامین دلیل ارائه دهید تا در صورت اخفاء و ... طرف مقابل ، حقتان از بین نرود . در ضمن اینکه برای اثبات اینگونه موارد شاهد لازم است ، اما کافی نیست . دلائل شما فاکتور های خرید شما می باشد که شماره سریال دوربینها در آن مضبوط است . اقدام به جمع آوری خودسرانه دوربینها ، کار عاقلانه ای نمی باشد . با توجه به اینکه شما نصف مبلغ را دریافت نموده اید ، به همین جهت ابتدا باید درخواست مطالبه الباقی وجه را بنمائید . در صورت استنکاف خریدار ، میتوانید تقاضای رد عین مال را نیز بنمائید . البته در دادخواست خود به هر دو مورد اشاره نمائید . در قسمت ستون خواسته قید کنید : مطالبه وجه به میزان ....... ریال با خسارات تاخیر و تادیه و .... و در صورت استنکاف خوانده استرداد کالای فروخته شده .
هر چند که از روز ارائه دادخواست تا حصول نتیجه ، زمان چند ماهه ای را معطل خواهید شد ، اولاً راه دیگری برای احقاق حق ندارید ، ثانیاً تجربه ای خواهد شد تا در موارد دیگر کمتر به اشتباه بیافتید .
موفق باشید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
سلام

حقیقتش من هم چنین مشکلی بدفعات داشتم و نخواستم یک تاپیک جدید برای این کار باز کنم

مشکل اصلی کار دوربین مدار بسته این هست که روز اول تمام زوایا و تعداد و محل دوربین ها مشخص میشه اما در طول نصب همیشه از طرف کارفرمایان مشکلات زیادی ایجاد میشه از جمله تغییر مکان نصب و دوباره کاری سیم کشی و بر طرف نکردن موانع نصب و غیره
ضمنا هر کس هم که از راه میرسه هر طور که بتونه خلل در کار نصب وارد میکنه ! از گم کردن عمدی کلید دربها گرفته تا حتی مهیا نکردن نردبان !
خلاصه کار با تمنام مشکلاتش که تموم میشه و حضرات صاحب دوربین میشن و وقت تسویه میشه شروع میکنند به غر غر های الکی و فرار از تسویه
حتی بدفعات از ما ساپورت میگیرند اما حاضر نمیشن حتی پول ایاب ذهاب ما را بدهند و همیشه هم طلب کار هستند
حتی موردی داشتم که یک نفر بعد از چند ماه زنگ زد و بدون دلیل سر خراب شدن یکی از دوربین ها شروع به فحاشی و دشنام های رکیک و تهدید کرد ! من هم موضوع را به مخابرات اطلاع دادم و آنجا مثلا مکتوب شد اما دریغ از یک اخطار !
البته چند وقت بعدش شمارش رو دادم یکی از رفقا بهش زنگ زد و تمامی اون فحاشی ها رو با ضریب 2 به خودش پس دادیم Big Grin

خلاصه این کار از کارهای بسیار سخت و طاقت فرساست
به نظر شما اگر از همان روز اول سر بازدید پروژه یک دوربین مخفی برداریم و تمامی مراحل از شروع تا خاتمه را مستند سازی بکنیم بهتر از قرارداد کاغذی نیست ؟
پاسخ
واقعا از راهنمایی شما عزیزان ممنونم
من تا الان 5 ماهه که صبر کردم
اگر به حد اقل 50 درصد مبلغ باقی مانده هم برسم ریسکشو میکنم که شکایت کنم
در مورد فاکتور خرید خوب ما دوربین رو مثلا خریدیم 400 تومن اما فروختیمش 800 تومن (بخاطر بالارفتن ارز)
خوب طرف اون موقع هم میتونه فیلم بازی کنه؟ که بهش گرون دادیم!!!!
تمام دوربینها و تجهیزات دارای فاکتور خرید هستند اما به قیمت ارز 2500 تومانی
و زمانی ما تجهیزات رو نصب و راه اندازی کردیم که ارز بالای 3500 تومان بود
چاره چیست؟
پاسخ
(۳ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۸ : ۱۷)saeidnobady نوشته است: واقعا از راهنمایی شما عزیزان ممنونم
من تا الان 5 ماهه که صبر کردم
اگر به حد اقل 50 درصد مبلغ باقی مانده هم برسم ریسکشو میکنم که شکایت کنم
در مورد فاکتور خرید خوب ما دوربین رو مثلا خریدیم 400 تومن اما فروختیمش 800 تومن (بخاطر بالارفتن ارز)
خوب طرف اون موقع هم میتونه فیلم بازی کنه؟ که بهش گرون دادیم!!!!
تمام دوربینها و تجهیزات دارای فاکتور خرید هستند اما به قیمت ارز 2500 تومانی
و زمانی ما تجهیزات رو نصب و راه اندازی کردیم که ارز بالای 3500 تومان بود
چاره چیست؟

سلام
دوست عزیز مشکل شما با خریدار که سر قیمت و گران و ارزان بودن دوربین ها نیست ؟ در ضمن اینکه پرداخت بخشی از مبلغ فاکتورها دلیل بر این است که شما دوربین ها رو فروخته اید . حتماً صورتجلسه تحویل و رسید هم اخذ کرده اید . اگر مدارکتان کامل باشد میتوانید همانگونه که در تاپیک قبلی عرض کردم به حق و حقوقتان برشید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حق‌الزحمه بازرس شرکت سهامی خاص پویا 6 12,961 ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۰۳
آخرین ارسال: site2017
  آیا میتوان عضو دو شرکت بود؟ farshad271 2 6,972 ۷ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۳ : ۰۳
  شرکت نرم افزاری و پایان خدمت mohsen-rashidi 1 4,007 ۲ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۵ : ۰۱
  نقل انتقال بدون هماهنگی با یکی از سهامداران در شرکت سهامی خاص mohamad_sakak 3 6,591 ۲۳ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۷ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  افزایش سرمایه در شرکت سهامی خاص مددی 1 4,938 ۱۴ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۶ : ۱۵
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان