امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلمپ بدون دلیل شهرداری
با تشکر

حقیقتش مشکل ما با شهرداری ناحیه این هست که میان میبینن واحد تخلفی نداره اما صورتجلسه نمیکنن
حتی رای ماده 100 را هم بدون هیچگونه احراز و هیچگونه ابلاغی صاحب شدن و پلمپ ها هم بدون هیچگونه رویتی از داخل ملک انجام میشد

دیروز مامور 137 اومد و در حضور من روی برگه نوشت که این واحد تخلیه هست
اما ممکنه رئیسشون اینو نادیده بگیره و جزو واحد های دیگه بفرسته شکایت حقوقی
میترسم این بار هم بدون هیچگونه ابلاغی کارشون را پیش ببرن و اوضاع را بدتر کنن

به نظر شما در این مرحله ملک را مسکونی کامل کنم و چند وقتی آنجا ساکن باشم بهتر نیست ؟
حتی چند بار برم دست اینها را بگیرم بیارم تا ببینن و از بازدیدشان مخفیانه فیلم هم تهیه بکنم تا شاید بعدا به درد من بخورد ؟
پاسخ
پیشنهاد مشود فعلآ اظهارنامه ای برای شهرداری ارسال وموارد مذکوررابا این شرح که شهرداری محترم ملکی در......دارم که تخلیه وازآن به علت مراجعات بالنتیجه مزاحمت مکررمامورین شما که حتی باوجود مسکونی بودن باگزارش خلاف واقع یعنی تجاری استیفای منفعت نمیکنم
درمورخ.....مامورین شما آمده وصورتمجلس تنظیم کردند ضمن پیوست یکبرگ صورتمجلس موصوف تقاضای رفع مزاحمت دارم درغیراینصورت به جرم مزاحمت ،ممانعت ازحق ازشما شکایت خواهم نمود
این اظهارنامه رابا شرح کامل بفرستید پاسخ رادراین انجمن بفرستید تاپاسخ مناسب ارائه گردد خصوصآ اینکه جناب به نظرم آقای تیموری هم درپست های قبل پیشنهاد شکایت کیفری ارشاد کاملی نموده است بالحاظ ارشادات مفید ایشان عمل نمائید
پاسخ
با تشکر از شما

حقیقتش فعلا هیچ سند قابل اثباتی مبنی بر حضور ماموران شهرداری و تخلیه بودن ملک دست من نیست
هرچه هست صورتجلسه های خودشان در پرونده هست و براحتی میتوانند آنرا انکار کنند

نظر من سکونت در آن ملک و درخواست از شهرداری برای بازدید است
این بار هر طور شده از یازدید ماموران فیلم تهیه میکنم تا در صورت عدم صورتجلسه . به همراه شکایت تحویل شهردار ناحیه بدهم
پاسخ
یعنی اینکه میخواهیدازمامور دولت حین انجام وظیفه فیلم تهیه کنید؟
چنین فیلمی ازنظرقانون قابل استناد نیست مگرعلم قاضی ضمن اینکه ممکن است برای خودتان هم دردسرایجادکند چون بدون مجوز قانونی فیلمبرداری نموده ای
موفق باشید
پاسخ
تنها مدرکی که میتونم از مسکونی بودن ملک و بازدید مامورین شهرداری داشته باشم همین فیلم هست

مامورین از صورتجلسه هاشون هیچ رونوشتی به من نمیدن
میان میگن مسکونی هست قبول - میرن برای خودشون میزنن تجاری !
به نظر شما فیلم ضبط نکنم چکار کنم ؟
پاسخ
دوست عزیز پست های قبلی شماراملاحظه کرده آقای تیموری که بنده افتخار سمت شاگردی ایشان رادارم واوامرایشان بربنده لازم الاتباع است درپست های 2 و6و8راهنمائی کاملی ارائه نمودند
شما به نظرمیرسد هیچ سندی مبنی برمالکیت دریدخودندارید قطعآ باوجودعدم سمت مامورین شهرداری پاسخی به شما نخواهندداد
علی ایحال مگرنفرمودیددرموقع بازدید مامورین بعضآ ملک تخلیه وبعضآ مسکونی بوده است آیا شمادرچنین موقعیتی نمیتونید2نفرازخارج ازآپارتمان گواه بگیرید؟
اگرچنین کنید ومالک مطالبه صورتمجلس حضوری آنهم باحضور2گواه نماید درصورت ارائه وخلاف بودن گزارش میتوان مامورراتحت تعقیب کیفری قرارداد حبس هم دارد
یااینکه درصورت عدم ارائه تخلف انظباطی وقابل پیگرددردادسرایکارکنان دولت درتهران است
پس اول بااثبات برادری یعنی مالکیت سپس ادعای ارث ویراث پیش بروید قطعآ موفق خواهیدشد
تانظردوستانم جناب آقای تیموری وعزیزی چه باشد؟
این نظربنده بود قانون گستردگی خاص خودرادارد
موفق باشید
پاسخ
متاسفانه باخبر شدیم که شهرداری بابت فک پلمپ ها به اداره حقوقی شکایت کرده

ممکن هم هست اینها موضوع تخلیه بودن واحد من را هم نادیده گرفته و به همراه باقی واحد ها به اداره حقوقی شکایت کرده باشند
حال به نظر شما نهایت شکایت به اداره حقوقی شهرداری چه چیزی است ؟

این بار از طریق دادسرا و مامور و دستور تخلیه اقدام میکنند ؟
پاسخ
مخاطب محترم فکر میکنم حضرتعالی به هیچگونه از ارشادهای دوستان توجهی ندارید و مجدداً به بیانات دوستان توجه بفرمائید در ضمن پلمپ و یا فک پلمپ شهرداری به نظر بنده همه کشک و دوغه و واحد حقوقی و هیچیک از واحدها حتی مقام محترم قضائی هم به هیچ عنوان نمیتواند به شخصی که واحدی آپارتمان داشته و استفاده مسکونی مینماید کوچکتری بحث توهین و یا تحقیری نماید اگر شما دارید از ملک خود استفاده مسکونی میکنید نباید از چیزی بترسید و فکرهای بی مورد بکنید مگر به قول معروف ریگی در کفش داشته باشید در ضمن شما به نظر بنده در حریم ملک خصوصی خود هم میتوانید فیلم برداری کنید هم محل سکونت خود را با ابزارهای امنیتی مورد حفاظت قرار دهید و هیچ ماموری بدون دستور دادگاه و مراجع قضائی حق ورود به حریم خصوصی و ملک شما را ندارد اگر شما قادر به دفاع از حریم خصوصی و حقوق حقه خود نمیباشید اینهمه سوال کردن بیهوده و بی مورد است بروید یک وکیل بگیرید و خیال خودتان را راحت کنید چون انسان ترسو به هیچ عنوان نه به جایی میرسد و نه به حقش و کمی جسارت در برخورد با مامورین شهرداری مشکل شما را حل میکند مطمئن باشی اگر کار شما قانونی باشد نتنها ماموری شهرداری بلکه شهردار هم هیچ غلطی نمیتواند بکند چون وظیفه مقام قضائی رسیدگی و تشخیص حق از باطل است لولو خرخره که نیست نهایت جسارت شما با ماموربه دادسرا یا دادگاه کشیده خواهد شد و مرگ یک با شیون هم یک بار بنده به عنوان یک خواننده مطالب با سوالات تکراری کمی مشکل داشته و از بیانات اشخاص بصورت فردی که توانایی حل مشکل خود با فکر و یا پول و یا زور را ندارند کمی حساسیت داشته لذا به نظر بنده مشکل حضرتعالی در ابتدا با خسارت استیفای شخصی در صورت حل نشدن با این راهکار با پول خرج کردن یعنی یا وکیل بگیرید و یا اگر ملک را واقعاً اداری و یا تجاری مصرف میکنید با خریدن حق استفاده اداری در شهرداری مشکل خود را حل کنید و یا با درگیری دوست عزیز نهایتاً با زور کسی در این مملکت و حتی ممالک دیگر جهان را به دلیل استیفای حقش نمیکشند.اکثر مردم حتی عده ای از حقوقدانها به دلیل عدم شناخت حقوق عمومی و حقوق شهروندی باز هم از این مامورین میترسن برادر من هیچ ترسی وجود ندارد بالا تر از سیاهی رنگی نیست این پاسخ بنده مخلوطی از بیانات حقوقی و بیانات عامیانه بوده تا حضرتعالی کمی به حقوق اجتماعی خودتان آشنا شوید از کلیه دوستان حقوقی به دلیل چنین پاسخی عذرخواهی میکنم زیرا بنده واقعاً در مقابل سوالات بی مورد و بینهایت ساده این مخاطب محترم و عدم توجه به پاسخهای داده شده توسط این برادر دچار مشکل عصبی شده ام واقعاً شرمنده دوستان خود هستم و بعنوان یک برادر کوچک بنده را عف کنید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با تشکر از جناب تیموری
حقیقتش قصد نداشتم مطبلی بنویسم که شما با خواندن این مطالب ناراحت شوید و این سوالها فقط محض اطمینان بود
مشکلی هم از بابت جسارت نیست چون کار من سر و کله زدن با خیلیها از معاون گمرک و رئیس حوزه مالیاتی گرفته تا مشتریهای دولتی هست و مقابل هیچکدامشان هم کم نیاورده ام و تابحال همیشه حرف من مقابل حرف اینها به نتیجه نشسته
حال چند مامور گرسنه شهرداری در مقابل اینها عددی نیستند

ملک هم بعلت خراب بودن بازار مسکن تابحال تخلیه بوده و تخلف همسایگان باعث شده این ملک نیز مورد شک و پلمپ قرار بگیرد و حال قرار است چند ماهی خودم آنجا ساکن و با استفاده مسکونی موجب منتفی شدن این موضوع شوم
مینشینم و از جای خود تکان نمیخورم
بروند هر کاری دلشان خواست بکنند

باز هم با تشکر از شما و سایر دوستان
پاسخ
ممنون دوست عزیز که بنده را درک نمودید هر مامور شهرداری که جهت اخاذی آمد در خانه یا مجتمع نه اجازه ورود بدهید و نه پاسخ و هر زمان که آمدند از آنها درخواست ارائه دستور قضائی و دریافت آن حکم را در خصوص پلاک منزل شخصی خود در آن آپارتمان را بخواهید در صورت عدم ارائه مانند سگ با آنها برخورد کنید چون هیچ احدی حق ورود به حریم خصوصی اشخاص را تحت هیچ عنوانی بدون دستور قضائی و مامور انتظامی نداشته و ندارد اگر مامور انتظامی بود ولی حکم هم نبود باز هم حق ورود ندارند و تنها زمانی حق ورود دارند که حکم با تصریح در ورود داشته باشند و برخلاف دوست عزیزم جناب حکمت شما در داخل حریم خصوصی خانه خود میتوانید همگونه مسائل امنیتی را رعایت کنید یعنی هم دزدگیر و هم دوربین و هم چوب و هر چیزی که شما را در مقابل متجاوز در امان نگهدارد بجز سلاحهای ممنوعه قانونی فیلمبرداری شما بنا به اظهارات دوست عزیزم نمیتواند ملاک باشد ولی با توجه به اینکه اکثر باجخورهای شهرداری فاقد سواد و شعور بوده و اکنون که دم عید است جهت اخاذی و باج گیری مزاحم مردم میشوند در ضمن انسانهای شرافتمند نیز در شهرداریها وجود دارند ولی متاسفانه لشگر باجخورها درست است اندکند ولی باز اعمال آنها کل مجموعه شهرداری را زیر سوال میبرد ممنون از بیان حضرتعالی در ضمن این پاسخ بنده حقوقی نبوده درد دل عامیانه و نصیحت دوستانه بوده از دوستان و سروران حقوقی عذرخواهی میکنم.در ضمن شهرداری و مامورین مطابق قانون در صورت احراز تخلف آنهم با دستور قضائی فقط حق پلمپ واحد متخلف را دارند (هرچند در شهرداری خودشان را فرا قانونی دانسته و اقدام به پلمپ بر اساس بخشنامه و دستور العمل داخلی مینمایند) نه تمام ملک این موضوع را به خاطر داشته باشید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با سلام دوباره خدمت جناب تیموری

مشکل ما مقداری حل شد و الباقیش مونده بعد از کم شدن روی شهرداری که اونم سر فرصت با پافشاری حل میشه

قضیه از این قرار هست که این بار رئیس اراذل و اوباش به همراه مامور کلانتری اومدن کل واحد های ساختمان را در زدند و با رویت وضعیت به آنان اخطار دادند

به طبقه ما که رسید در زدند همان ابتدا از آنان درخواست حکم ورود کردم
آنها هم با پر رویی قصد داشتند با همان حکم ماده صد وارد ملک من شده که مانع شدم و فرق حکم ورود با حکم ماده صد را به آنها حالی کردم و گفتم وضعیت ملک را از همین جلوی درب ببینید و بدون حکم قضایی اجازه ورود ندارید
خلاصه راهشان را کشیدند رفتند سراغ همسایه ها و آنها را پلمپ کردند
یک هفته بعد حضور نداشتم آمدند جلوی درب دو همسایه را تیغه کشیدند اما دیگر به واحد من کاری نداشتند
دیروز مدیر ساختمان آمد میگفت رفته شهرداری به او گفته اند یا کل ساختمان باید بیایند اداری کنند یا درب ورودی را جوش میدهیم و واحد های مسکونی هم دچار مشکل میشوند !
گفتم : حرف مفت زده و هیچ غلطی نمیتواند بکند . چنین کاری بکند یک راست از آنها به دادسرای کارکنان دولت شکایت میکنم . گفتم شما ها ملک خود را اداری کنید و این چند واحد مسکونی هم به حال خود بگذارید

خلاصه رئیس این اراذل و اوباش فکر کرده خیلی زرنگ تشریف داره میخواهد با هر حقه بازی تمام ملک را به زور اداری کند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمیکند
حال به نظر شما چند بار داد و بیداد جلوی شهرداری ناحیه کارساز خواهد بود ؟
هدف من این است که مجبور شود صورتجلسه مسکونی بودن ملک را بنویسد
پاسخ
دوست گرامی شکر خدا پا فشاری شما کارساز شد شهرداری ناحیه که هیچ شهرداری منطقه هم هیچ حتی آقای قالیباف هم بدون احراز قانونی حق جوش دادن درب را نداشته و ندارند در صورت لزوم شما میتوانید هنگام مراجعه و بازدید مجدد بدون حکم قضایی ممانعت کنید ماموران باج خور شهرداری هیچ غلطی نمیتوانند بکنند در صورت لزوم چند نفر چماقدار در خانه داشته باشید اگر خواستند بازور وارد شوند آنها را تهدید کنید اگر وارد شوید برخورد خواهد شد و از رفتا و سخنان ماموران سعی کنید فیلمبرداری کنید و در صورت لزوم جلوی درب ورودی دوربین با صوت نصب کنید و شرایط امنیتی خود را بالا ببرید یعند قبل از درب اصلی ورودی آپارتمانتان یک درب فلزی نرده ای نصب کنید و بعد از ورود به ساختمان درب آهنی را قفل کنید که در صورت اشتباه باز شدن درب اصلی درب فلزی مانعی جهت ورود باشد و ظاهر ورودی را به حالت مسکونی چند مدتی نگهدارید اگر به فرض محال خواستند مامورین شهرداری درب اصلی ورودی یا آپارتمان شما را جوش بدهند ناراحت نباشید سعی کنید در آن زمان با پلیس 110 تماس و همچنین با پیدا کردن شماره تلفن برنامه در شهر شبکه 5 و تماس مجدد توسط اشخاص مختلف با این برنامه و دعوت و فیلمبرداری از صحنه با عنوان اعمال خلاف قانونشان تقاضای پخش چنان بلایی سرشان بیاورید که هوس نامردی نکنند فقط نترسید حتماً خودشان در مورد شما سوتی خواهند داد امیدوارم موفق شوید
پاسخ
با تشکر از راهنمایی های مفیدتان

اینطور که متوجه شدم با توجه به موقعیت اداری ملک شهرداری قصد دارد به هر حقه و نیرنگی که شده تمام ملک را سر کیسه کرده و به پول خود برسد
نکته واضح این که با وجود عدم رویت داخل تمام واحد ها از قصد تمام ملک را اداری زده بودند و برای تمام ملک حکم ماده صد گرفته بودند و بعد از آن هم به اداره حقوقی شهرداری شکایت کرده بودند ! و الان هم مطمئن هستم در پرونده هیچ نشانی از مسکونی بودن ملک ننوشته اند تا بلکه در آینده به هدفشان برسند

قصد من و سه واحد مسکونی دیگر این است که مجبورشان کنیم صورتجلسه کنند و رای ماده صد را باطل کنند
حال به نظر شما کار هایی از قبیل جمع شدن و اعتراض به شهردار ناحیه یا اعتراض به سازمان بازرسی شهرداری و خلاصه این نوع گرد و خاک راه انداختن ها برای عقب رفتن اینها کار ساز هست ؟
پاسخ
شما باید از نظر قانونی جهت احقاق حق خودتان با شرح موضوع در دیوان عدالت اداری شکایت کنید و ورود بدون مجوز و اعمال فشار و سوء استفاده از مقام و موقعیت شهرداری منطقه را اعلان و در صورت لزوم تقاضای کارشناسی و تحقیق محلی توسط نیروی انتظامی را نمایید حتماً نتیجه بهتری خواهید گرفت هرچند باید درمقابل ماموران و کارکنان شهرداری از آنها پرروتر بود تا بتوانید حق خود را از قالتاقهای شهرداری بگیرید لذا اقدام توسط مراجع دیگر همزمان با شکایت در دیوان عدالت بسیار نتیجه بهتری خواهد داد و این مراجع شامل سازمان بازرسی کل کشور به دفتر کل شهرداری و یا حراست شهرداری منطقه فقط باید سفت و محکم ایستاد به قول عامیانه از آنها پررو تر باشید
پاسخ
متاسفانه حقیقت ماجرا همان است که در پست پیش توضیح دادم و صحت ادعای خودم امروز برایم کاملا مشخص شد

امروز دوباره این حرامی ها بدون حضور من در ملک اقدام به پلمپ مسخره خود نموده بودند
فورا به مقر آنها در شهرداری ناحیه رفته و بعد از مقداری داد و بیداد سر آنها علنا برگشتند حرف آخر را زدند :

گفتند چند واحد آنجا پولشان آماده است میخواهند به شهرداری پول بدهند اداری کنند اما شما ها نمیگذارید ! پس ما هم درب واحد شما را پلمپ میکنیم حتی اگر مسکونی باشد !! مگر اینکه بروید به الباقی واحد ها وکالت محضری بدهید برای اداری شدن ! تا با شما کاری نداشته باشیم !
گفتم پس به زور میخواهید برویم به دیگر واحد ها وکالت محضری بدهیم ؟ کجای قانون توسل به زور آنهم توسط شهرداری وجود دارد ؟
گفت : بیت المال هست ! شما با وکالت ندادن خود به دیگران دارید لگد میزنید به بیت المال !
آخر گفت : دو روز دیگر خودم می آیم آنجا با هم صحبت کنیم !
گفتم : پس این پلمپ مسخره بیایید باز کنید که آنجا مسکونی است نه اداری
گفتند باشه ! اما تا الان که پیدایشان نشده و احتمال زیاد نخواهند آمد

حقیقتا خیلی دوست داشتم حرفهای رئیس این باجخور ها را ضبط کنم و علیه او به دادسرای کارکنان دولت شکایت کنم یا در یوتیوب منتشر کنم
اما میدانم ضبط تصویر و صدا آنهم در محل کار آنها و مخفیانه چه عواقبی خواهد داشت
پس صبر میکنم این هفته اینجا که آمد تمامی این زورگویی هایشان را ضبط کرده و به تمام سایتهای خبری اعم از تابناک و .. . میفرستم ببینم چه شکری میخواهند بخورند
واقعا حرف زور از این واضح تر ؟
مسکونی پلمپ میکنند تا به زور وادارشان کنند به سایرین وکالت محضری بدهند که اداری کنند و به پول خود برسند !
من حاضر نیستم به سایرین وکالت بدهم که اداری کنند !

جناب تیموری و سایر اساتید . همین کار را انجام بدهم و آبروی این باج خور ها را در فضای مجازی ببرم مشکلی برایم پیش نمیاد ؟
پاسخ
مخاطب محترم خیر اصلاً چنین کاری نکنید به نظر بنده شما میتوانید بروید ابتدا از شهردار شکایت به دلیل ممانعت از حق و باج خواهی سپس شخصاً بعد از شکایت یا با دستور دادگاه و یا شخصاً فک پلمپ گنید نهایتاً شهرداری علیه شما به علت فک پلمپ میخواهد شکایت کند با توجه به شکایت شما و عدم فک پلمپ توسط مراجع قانونی و شکایت پیشاپیش شما قطعاً شکایت شهرداری به جایی نمیرسد چون شما صداقت و برادری خود را به اثبات رسانده اید و تن به زور و گردن گلفتی ندهید اگر مطابق قانون شکایت و درخواست فک پلمپ بکنید و مرجع قضایی سریعاً دستور فک پلمپ ندهد مصداق مجرمانه جرم ساقط شده و صراحتاً عنوان کنید دربدر د بیخانمان شده اید و به قول عامیانه کولی بازی و دادو بیداد کنید این کار بهتر از انتشار بوده چون سریعاً شهرداری اعلان به اشتباه و عدم اقدام شما و نشر اکاذیب نموده و شما را محکوم خواهد نمود اگر شما کارتان را قانونی کنید اگر جواب نداد این کار را بکنید و مدارک مستدل هم داشته باشید هیچکس نمیتواند شما را محکوم به نشر اکاذیب کند لذا شما باید بر اساس قانون اسناد و ادله خود را جمع آوری سپس کارهای خود را انجام دهید هرچند مسئولین شهرداری پررو تر از هر شخصی بوده که در عمرتان دیده اید لذا ابتدا شکایت ممانعت از حق و سوء استفاده از مقام و موقعیت و پلمپ خلاف قانون به دلیل بی خانمانی فک پلمپ سریع را درخواست نموده و در صورت عدم دستور سریع شخصاً فک پلمپ کنید قطعاً در صورت اقدام و عدم دستور سریع شکایت شهرداری محمل قانونی نخواهد داشت این نظر شخصی بنده بوده
پاسخ
متشکرم

کجا شکایت کنم و چه مدارکی برای تشکیل پرونده شکایت لازم است ؟

ضمنا همین امروز هم میتوانم جداگانه به سازمان بازرسی شهرداری از پلمپ های غیر قانونی و ایجاد فشار و باج خواهی شکایت کنم و قطعا فردا پس فردا خودشان یک بازرس مستقل میفرستند به ملک و شرایط را صورتجلسه خواهند کرد و باج خور های اجرای احکام هم قطعا از این اقدام خبر دار خواهند شد

پس ممنون میشوم مورد اول را بفرمایید کجا با چه مدارکی و مورد دوم را هم بفرمایید همزمان انجام بدهم یا خیر

با تشکر
پاسخ
سلام حضوراستادارجمند جناب آقای کامیاب ومخاطب محترم
جنابعالی با بازرسی شهرداری کاری نداشته باشید طرح شکایت کیفری ازشهرداری نموده وبه نزدیک ترین دادسرابه محل سکونت خوددرتهران ارائه نمائیدسریعآ دستوررسیدگی صادرخواهد شد ضمنآ کپی سندمالکیت را پیوست شکایت خودکنید.
پاسخ های جناب کامیاب به قدری شیواوتکمیل بودند که بنده اظهارنظردیگری نمی نمایم صرفآ به قدردانی از ایشان اکتفاء مینمایم
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
سلام دوباره خدمت اساتید

این قضیه مربوط به همسایه هست که امروز اتفاق افتاد
خواستم اگر زخمتی نیست راهنمایی بفرمایید تا همسایه هم بتونه به حق و حقوق علیه این باج خور ها برسه

واحد همسایه ما اداری هست و از ملک مسکونی استفاده اداری میکنه
بعد از دیوار کشی های مکرر شهرداری و مزاحمت های مربوطه که برای اینها راه انداختند بالاخره همسایه را توجیه کردیم بره دیوان عدالت اداری و توقف حکم برای واحدش بگیره
و البته این کار را انجام داد و همین هفته گذشته حکم توقف را هم برد شهرداری و در سیستم آنها ثبت کرد
اما امروز دوباره باج خور ها با رئیسشان به ملک اینها حمله کرده و به زور میخواستند وارد ملک آنها شوند
اینها هم دو نفر خانم و فاقد هر گونه قلدری مجبور به اعتراض و بستن درب شدند
اما باج خور ها شروع به سر دادن نعره و فحش و تهدید شده و سراغ من آمدند و خواستار بازدید ملک من شدند
من هم طبق معمول جلوی درب را گرفتم و حالیشان کردم که باید با حکم ورود قضایی بیایند وگرنه هیچ اجازه بازدید نخواهم داد
رئیسشان هم برگشت گفت » میرم برات حکم قضایی میارم ! گفتم : حتما بیار ! و رفت طبقه پایین چند ملک را دیوار کشی کرد و رفت

خلاصه همسایه فورا رفت به حراست شهرداری از اینا شکایت کنه
من به آنها گفتم شکایت به حراست هیچ فایده ای نداره و باید بریم دادسرا از خود شهردار شکایت کنیم
چون زمانیکه دیوان عدالت اداری دستور توقف حکم داده اینها چه اجازه ای دارند به ملک آدم حمله کنند ؟
به هر صورت شده میخواهم اینها را راضی کنم یک شکایت دسته جمعی از این اوباش به دادسرا تقدیم کنیم
و البته مقداری ازصدای نعره کشی این باج خور ها را هم ضبط کرده ام اما نمیدانم به درد دادسرا میخوره یا نه

شکایت دسته جمعی قطعا بهتره تا شکایت یک نفر
حتما این کار را انجام میدهیم
پاسخ
سلام دوباره
مشکل ما با راهنمایی های اساتید تقریبا حل شده و فعلا باج خور ها جسارتی نمیکنند
اما دست درازی چرا

امروز برای تک تک واحد های ساختمان حتی مسکونی ها قبض عوارض مشاغل و قبض پسماند اداری فرستاده اند !!
قبض عوارض مشاغل حدود یک میلیون تومان و قبض پسماند حدود 500 هزار تومان آنهم برای واحد مسکونی !!

حالا به نظر شما راه حل شکایت به دیوان عدالت اداری هست ؟ یا راه حل دیگری هم داره ؟

با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question معافیت عوارض شهرداری keykavous 0 956 ۴ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۴ : ۲۳
آخرین ارسال: keykavous
  نوشتن بیع نامه توسط مشاور املاک بدون احراز هویت مال فقط با وکالت و چنگیزوند 2 5,751 ۱۸ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
Music درخواست ابطال صورت مجلس بدون طرف دعوی قراردادن سازمان ثبت اسناد و حکمت 0 4,366 ۲ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۴۱ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  حیاط بدون مجوز از شهرداری javidok 4 8,523 ۱۲ فروردين ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۴ : ۱۶
آخرین ارسال: javidok
  عوارض محلی شهرداری کهن 2 7,371 ۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان