امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن سهم به سند
Question 
اضافه کردن سهم به سند
باسلام خدمت دوستان محترم ممنون از راهنمایی های قدیم که خیلی کمک کرد
من بخشی ازملکی راچون دسترسی به شرکا مشاع نداشتم از طریق ماده 147 سند گرفتم چون ستاد اجرایی فرمان امام هم سهمی در این ملک داردقصدخریدآن رادارم. آیا روشی برای اینکه سهم آنهارابه سندم اضافه کنم وجود دارد؟
اگر نه بازهم میتوانم ازماده 147 استفاده کنم؟
پاسخ
مخاطب محترم شما اگر از ستاد اجرائی ملکی را خریدید آن ستاد هم شما را هنمائی میکند و هم شرایط سند را بیان میکند و هم خودش انتقال میدهد زیاد خودتان را مشغول نکنید زیرا وقتی ملکی مالکش ستاد بوده سند هم به نام ستاد و انتقال هم توسط همان ستاد صورت میگیرد همه امور و راهنمائی ها را هم خودش میکند زیاد فکر نکنید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با تشکر
ستاد در یافت سند به عهده خودماگذاشته باشرایطی که گفتم میشه؟
پاسخ
با سلام خدمت مخاطب محترم شا قبلاً این کار را کرده اید و تجربه آنرا دارید و شده الان هم با توجه به بیان و اعلان قبلی شما حتماً میشود
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
ممنون
اضافه کردن سهم آنها به سند خودم چطور آیا امکان دارد؟
پاسخ
مخاطب محترم نمیدانم شما جه کسی هستید و چگونه شخصیتی دارید چون شما قبلاً در اظهارات خود گفته اید ماده 147 سند گرفته اید ولی دوباره سوال میکنید چگونه باید بگیرم حضرتعالی یا بنده و دوستان را سرکار گذاشته اید یا خودتان را بنده دیگر به این سوال شما پاسخ نخواهم داد شرمنده هستم چون احساس میکنم مورد سوء استفاده حضرتعالی قرار گرفته ام چون یک سوال را یک بار طرح و دو یا سه تا سوال هم به حاشیه اگر شما به سابقه سوالهایتان برگردید متوجه خواهید شد و این آخرین پاسخ بنده میباشد خودتان تشریف ببرید ثبت محل وقوع ملک سوال کنید
پاسخ
با سلام ممنون ازشما که جواب من رادادید فکر میکنم دچار سو تفاهم شدید در مورد جوابتان من متوجه منظور شما شدم
شاید نتوانستم منظوم راخوب برسانم در هرصورت من راببخشید که باعث شدم احساس بدی داشته باشید
دوست من این سوال را از چند نفر در ثبت واز وکیل ثبتی پرسیدم اما چون هربار جوابهای متفاوتی روبه روشدم از شما هم پرسیدم.
من متوجه اشتباه خودم شدم باید تمام مسایل راکامل توضیح میدادم چون خیلی طولانی بود توضیح ندادم به همین جهت سوالهای بیشتری پرسیدم که باعث سو تفاهم شد
امیدوارم ازمن نرنجیده باشید.در موردسوال قبل هم قسمتی که میتوان مساحت سند را افزایش داد مورد سوال بود
ممنون
پاسخ
ضمن سلام خدمت مخاطب محترم بنده نه از دست شما و نه کس دیگر هیچگاه ناراحت نمیشوم زیرا هدف بنده کمک به کلیه کسانی است که بنا به دلایل خاص توانائی گرفتن وکیل ندارند و حتی در موارد خاص هم بنده رایگان به صورت تلفنی و یا حضوری مشاوره داده ام و مادیات در مرحله دوم زندگی من بوده و اعتقاد دارم بنده با این مشاوره و دقت در مشاوره اینترنتی خمس معلومات و آموخته های آکادمیک و عملی خود را به اشخاص نیازمند میدهم و در مورد دیگر برادر محترم کلیه دوستان حقوقی بنده اطلاع دارند علم حقوق علمی است که علمای حقوق و همچنین فقه به صورت مستقیم در آن نقش داشته دارای تشدد آراء و نظرات مختلفی بوده و هرکس از این علما و فقها فکر میکنند غیر از خودشان کسی دیگر نمیداند و فکر میکنند هرکدامشان عقیده و نظرشان نسبت به دیگری برتر است لذا همانگونه که خدمت شما قبلاً عرض کردم خودتان را درگیر نظرات مخطلف نکنید و بهترین راه برای کمک به شما مراجعه به ثبت محل است زیرا حرف تا عمل فاصله بسیار دارد و در ثبت کشور ما متاسفانه حرف اول و آخر را پول میزند و با پول کارمندان و مدیران ثبت مشکل شما را حل خواهند نمود زیرا به عینه دیدم مالک ثبتی زمینی ملکی را در سیرجان به خانمی فروخته و خانم پس از طی مراحل قانونی اخذ سند نموده و شخص دیگر همان ملک دارای سند را مجدداً به جهت ساخت مسجد واگذار نموده و مسجد نیز در محلی که شرعاً و قانوناً متعلق به دیگری بوده مسجد ساخته و با طرح دعوی وکیل این خانم دادگاه با توجه به روئیت سند و مشخص شدن اینکه سابقه سند و زمان صدور سند این خانم قبل از سند مسجد بوده باز دادگاه و ثبت از مسجد حمایت نموده و رای به نفع مسجد نموده هر یک از کسانی که این توضیح را قبول نداشته حاضر به معرفی پرونده و شماره شند و شخص مالک هستم پس در چنین وضعیتی بنده به شما بهترین راه را پیشنهاد میکنم زیرا بعضی از دوستان حقوقی ما متاسفانه خوب شعار میدهند ولی در عمل در صورت عدم کسب نتیجه میگویند ما ضامن بالفعل هستیم و پول شما را گرفته و خورده و شما هم به حق خود نمیرسید چون در محاکم و ادارات دولتی اصول حاکم رویه جاری آن محکمه یا اداره میباشد و بالاتر از همه اصول پارتی و پول بوده و با پول متاسفانه میشود همه چیز مادی را تغییر داد یعنی حق را ناحق نمود با عرض پوزش از شما چون این مطالب اخیر درد دل من با شما بود که خدمت شما عرض کردم بنده هیچگاه نه تنها از شما بلکه از هیچ یک از کسانی که مشاوره میدهم ناراحت نیستم فقط ناراحت این هستم که مردم مانند حضرتعالی بجای حضور و کشف موضوع در مرجعی که مشکل دارند با انواع سوالات بی مورد باعث تشدد ذهنی خود شده و از واقعیت و اصل خواسته خود دور میشوند و یا از همان اول کار خود را به یک وکیل با سابق واگذار نمیکنند لذا به شما توصیه میکنم تنها جائی که مشکل شما را حل میکند ثبت محل وقوع ملک است و باز هم خدمتتان معروضم من شما را دوست دارم و از شما ناراحت نیستم ارادتمند کامیاب
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیرون کردن وراث صغیر از ملک !!! mps 5 9,068 ۲ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۱ : ۱۹
آخرین ارسال: کامیاب
  اضافه کردن سهم به سند behnam277 0 4,173 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۰ : ۱۳
آخرین ارسال: behnam277

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان