امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشكر
جناب آقاي تيموري از اينكه جواب من رو لطف كرديد داديد خيلي خيلي ممنونتونم.با آرزوي سلامتي براي شما:يعقوبي
پاسخ }
سپاس شده توسط
با سلام خدمت خانم یعقوبی بنده از حسن نظر حضرتعای بی نهایت سپاسگذارم و بنده در مقابل شما انجام وظیفه نموده ام لذا هدف بنیانگذاران و دوستان عزیزم در این سایت ارائه خدمات مشاوره ای به کلیه دوستان و هموطنان عزیز بوده از روی صداقت و نیت پاک به جهت حل مشکلات آنها و همانگونه که مستحضرید در محاکم ما تشدد نظرات و جود داشته و بنده نیز سعی نموده طی روابطی که با دوستان و همکاران حقوقی و قضائی خود داشته در پی پاسخ کاربردی تر یا به قول دوستان حقوقی رویه قالب در تصمیم گیری ها در محاکم و یا ادارات مورد نظر مانند محاکم،ثبت،شهرداری،بیمه و....غیره را ارائه نمایم تا کسانی که از مشاورات بنده استفاده میکنند کمترین مشکل یا سوال برای عزیزان ایجادگردد و مجدداً خدمت شما عرض میکنم بنده در مقابل شما و دوستانم در سایت با توجه به قبول مسئولیت مشاوره ای خود را مدیون دانسته و ادای دین مینمایم و از طرفی دیگر بنا به دستور پیامبر عزیزمان ذکات علم خود را به اندازه بضاعت علمی به هموطنان خود تقدیم میکنم امیدوارم خداوند یار و پشتیبان و همراه و مشاور همه مردم دنیا در امورشان باشد ارادتمند کامیاب تیموری
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان