امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنماي فوري
باسلام
چندروز پيش احضاريه اي از دادگاه دريافت كردم مبني بر حضور ظرف مدت سه روز .منهم درروز تعيين شده به دادسرا مراجعه كردم ولي قاضي درآن روز حضور نداشت .
سئوالي كه دارم اينكه : بايد منتظر باشم تا احضاريه ارسال شود . آيا رفتن من و نبودن قاضي توجيهي برا ي نرفتن من در روز بعد مي باشد و بنده مقصرم . شاكي برگه پزشكي قانوني دارد و يك نفر شاهد آيا يك نفر شاهد كافي است ضمنا" اين شاهد را مي شناسم و ايشان آدم درستي نيست و ...... آيا ميتوان به قاضي اين را گفت كه اين شاهد را قبول ندارم .
بنده موقع حضور در شعبه بايد با خودم وثيقه اي ببرم . ايا ممكن است قرار زندان صادر كند . ضمنا" چون سند ندارم آيا ميتوانم برادرم را كه كارمند است با خودم ببرم و دراين صورت چه چيزي نياز است
پاسخ
(۲۸ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۴ : ۱۲)omid52 نوشته است: باسلام
چندروز پيش احضاريه اي از دادگاه دريافت كردم مبني بر حضور ظرف مدت سه روز .منهم درروز تعيين شده به دادسرا مراجعه كردم ولي قاضي درآن روز حضور نداشت .
سئوالي كه دارم اينكه : بايد منتظر باشم تا احضاريه ارسال شود . آيا رفتن من و نبودن قاضي توجيهي برا ي نرفتن من در روز بعد مي باشد و بنده مقصرم . شاكي برگه پزشكي قانوني دارد و يك نفر شاهد آيا يك نفر شاهد كافي است ضمنا" اين شاهد را مي شناسم و ايشان آدم درستي نيست و ...... آيا ميتوان به قاضي اين را گفت كه اين شاهد را قبول ندارم .
بنده موقع حضور در شعبه بايد با خودم وثيقه اي ببرم . ايا ممكن است قرار زندان صادر كند . ضمنا" چون سند ندارم آيا ميتوانم برادرم را كه كارمند است با خودم ببرم و دراين صورت چه چيزي نياز است

سلام
شما باید حضور خودتان را به مدیر دفتر شعبه اطلاع می دادید. مراجعه دوباره تا احضار دوباره نیاز نیست. چون نگفته اید که موضوع شکوائیه چه می باشد نمی توانم کمک بیشتری نمایم. اما حضور یک شاهد هم کافی است. میتوانید از موارد جرح شاهد استفاده کنید.
اینکه قاضی برای شما قرار وثیقه یا کفالت صادر کند بستگی به اهمیت جرم وشکایتی دارد که از شما شده است.
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  كمك فوري در جلوگيري از ابطال مزايده far.v 2 11,047 ۸ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۵ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
Photo اعاده حيثيت - خيلي فوري omid52 2 6,364 ۱۶ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۶ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
Question خيلي فوري احتياج به راهنمايي دارم رها آريان 1 5,340 ۲۲ مرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۷ : ۲۱
Question سئوال فوري omid52 2 5,551 ۱ آذر ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۹ : ۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان