امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراف یک معتاد
سلام من یک معتادم الان یک هفته هست که مصرف نمیکنم و وسوسه شدید مصرف مواد دارم اینو اینجا مطرح کردم که رها بشم متاسفم میدونم که جای صحبتم اینجا نبود منو ببخشید
پاسخ
(۱۶ تير ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۲ : ۱۹)saieh0261 نوشته است: سلام من یک معتادم الان یک هفته هست که مصرف نمیکنم و وسوسه شدید مصرف مواد دارم اینو اینجا مطرح کردم که رها بشم متاسفم میدونم که جای صحبتم اینجا نبود منو ببخشید

سلام
دوست عزیز همین که شما شهامت اعتراف را دارید خود دلیلی است که میتوانید بر تصمیمتان با عزمی راسخ استوار باشید. به شما تبریک میگویم. انشاالله روزی باشد که شما در اینجا خبر تولد مجدد چند سالگی و پاکیتان را بدهید. Shy
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
ممنون دوست عزیز از هم بابت استفاده نا بجا از صفحه انجمن عذر میخوام موفق وموید باشید
پاسخ
Thumbs Down 
با سلام واحترام

دوست عزیز ، تبریک می گم برای تصمیمی که گرفته اید و دارید اینبار با اختیار خودت متولد می شوید .
در ست که سایت جهت حل مشکلات است ولی این درد دل شما نیز خود مطرح کردن یک سوال است و شرمندگی ندارد برای وارد شدن به شایت . خوب مشکل شما این بوده که داشتید وسوسه می شدید یک جوارایی می خواستید بدونید که چطوری می شود از این وسوسه رهایی پیدا کرد.
دوست گلم تو این مواقع بهتر است که تنها نمانی و در جمع دوستانی که پاک هستند و خانواده باشید و نیز خود را با کاری مشغول کنید که این افکار از فکرت بیرون رود ، همین که آمده اید تو سایت و خود را مشغول خودش نشون می دهد که یک راه برا فرار از این وسوسه پیدا کرده اید .
امید که یک روز بیای و خبر بدی که گذشته ها گذشته و دنیای جدیدت سفید سفید است و ما را هم در سالگرد تولد هایت با خبر کنی و شریک نمایی .
موفق باشید .
پوزش خواستن از اشتباه زیباست حتی اگر از یک کودک باشد .
ارد بزرگ
پاسخ
آفرین بر همت شما دوست عزیز
فرق نمی کنه به چه چیزی معتاد باشی به هر چی که بخوای معتاد باشی باش ترک کردن آن هم همت می خواد هم اراده ، حالا که شروع به ترکش کردی وسوسه مخ رو داغون می کنه مثل یه میخ می مونه که مدام می کوبه تو کلت تا بری و دوباره کارتو تکرار کنی حالا که شروع کردی سعی کن با او وسوسه مبارزه کنی میدونم خیلی سخته ولی به فکر خانوادت ، آیندت ، موقعیت فردی و اجتماعی باش عزمتو جزم کن انشاالله که پیروز و موفق باشی
پاسخ
سلام
دوستان هرچند انجمن برای مباحث حقوقی میباشد لیکن حیفم امد نظرم را که با استنباط از جامعه معتادین بهبود یافته ای که بعضآ با انها برخورد داشته ام بیان ننمایم
انجمنی در تمامی دنیا حتی در تمامی شهرها ایران بنامN/A که مخفف معتادان گمنام وجوددارد که توسط خود معتادان و با حمایت غیر مالی بهزیستی تاسیس گردیده است معتادان با گرد هم آئی و بحث های سازنده به ترک اعتیاد میرسند .
برادران و خواهران چنانچه با معتادی که واقعآ از اعتیاد خویش خسته شده میتوانید این پیام را برسانید.
نشانی
http://hamrah.co/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-12-%D9%82%D8%AF%D9%85/
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
همین که همت کردی و یه هفته پاک موندی خودش نصف راهه همین طور ادامه بده و جلوی وسوسه خودت مقاومت کن تا اینکه اون وسوسه به سیر نشدن و بی اعتباری عادت کنه و دست از سرت برداره
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان