امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضرورت و نحوه اخد مجوز برای آموزش آنلاین
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یک سوالی دارم و ممنون میشم اگر نظرتون رو راجع بهش بفرمایید و بنده رو راهنمایی کنید.

بنده وبسایتی رو به اسم انگلیشدان در رابطه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی از سال 98 راه اندازی کردم و تمامی مراحل آموزش زبان ما از تعیین سطح و ثبت نام تا به انتها به صورت آنلاین است.
وبسایت انگلیشدان نماد های اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت (سانماد) رو هم دریافت کرده.

سوال اصلی بنده این هست که آیا برای فعالیت های برخط مانند آموزش زبان آنلاین، نیازی به اخذ مجوز از آموزش و پرورش یا وزارت فرهنگ و ارشاد هست؟
ما روال اخذ مجوز رو هم شروع کردیم. ایا مجوز بهتر و یا سریع تری هم وجود داره؟!
خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و سال بنده رو مطالعه کردین و بی نهایت سپاس گزارم اگر بتونید به سوال بنده پاسخ بدین.

با تشکر از شما و مدیریت محترم انجمن
محسن کشاورزی
پاسخ
 سپاس شده توسط lpln
(۲۳ تير ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۷ : ۲۱)mohsenkeshavarzi نوشته است: با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یک سوالی دارم و ممنون میشم اگر نظرتون رو راجع بهش بفرمایید و بنده رو راهنمایی کنید.

بنده وبسایتی رو به اسم انگلیشدان در رابطه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی از سال 98 راه اندازی کردم و تمامی مراحل آموزش زبان ما از تعیین سطح و ثبت نام تا به انتها به صورت آنلاین است.
وبسایت انگلیشدان نماد های اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت (سانماد) رو هم دریافت کرده.

سوال اصلی بنده این هست که آیا برای فعالیت های برخط مانند آموزش زبان آنلاین، نیازی به اخذ مجوز از آموزش و پرورش یا وزارت فرهنگ و ارشاد هست؟
ما روال اخذ مجوز رو هم شروع کردیم. ایا مجوز بهتر و یا سریع تری هم وجود داره؟!
خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و سال بنده رو مطالعه کردین و بی نهایت سپاس گزارم اگر بتونید به سوال بنده پاسخ بدین.

با تشکر از شما و مدیریت محترم انجمن
محسن کشاورزی

نه برای آموزش آنلاین نیاز به مجوز نیست. ولی باید روی دوره هاتون لایسنس بزارید که کسی به نام خودش ثبت نکنه و برای جلب اعتماد بیشتر مشتری ها هم می توانید گواهی های مروبوطه رو دریافت کنید.
من برنامه نویسی بلدم
پاسخ
سلام اره نیازه که حتما لایسنس بزارید برای دوره ها تون . من دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو رو خریدم همشون لایسنس اسپات پلیر دارن . منکه به عنوان مشتری راضیم مشکلی نیست و حق هم دارن چون هر کسی برای دوره های زحمت میکشه.
من برنامه نویسی بلدم
پاسخ
 سپاس شده توسط lpln

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جهت خرید، نیاز به مجوز دارم ؟ sjd 5 7,044 ۷ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۱ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  مجوز کنترل فعالیت قبل از ثبت شرکت sabttehran 0 2,614 ۲۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۳ : ۱۲
آخرین ارسال: sabttehran
  فعاليت با مجوز ديگران ya30n 1 3,889 ۲۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۳ : ۱۶
  محاکم مالیاتی برای اعضای هییت مدیره Ahmadi 3 7,833 ۱۵ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۲۱
  راهنمایی برای فشار زیاد به خوانده در دادخواست mehdiops 10 13,955 ۱۲ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۷ : ۱۹

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان