امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزاحمت تلفني و درگيري
باسلام و خسته نباشد.
بنده سر مشگلي كه با زن بابام داشتم باخواهرم تماس تلفني داشتم و درحال صحبت كردن بودم .وقتي مكالمه ما تموم ميشه شوهرخواهم بامنزل ما تماس ميگيره و شروع به فحش دادن ميكنه .حال اين آقا ازدست من به اتهام مزاحمت تلفني شكايت ميكنه.
همچنين اين آقا بعد ازچند روز روي همين پرونده ازمن و همسرم و برادرزنم و خواهرزنم به اتهام درگيري و تهديد به قتل شكايت ميكنه كه ما ساعت 5 صبح با شمشير و قمه و تبر و چاقو رفتيم جلوي درب منزل ايشان و ميخواستم ايشان را بزنيم كه به گفته ايشان شاهد داشته و كلانتري محل نيز به محل درگيري مراجعه و قاضي محترم نيز همان روز با قرار وثيقه 120 ميليون توماني حكم جلب همه مارا صادر ميكند .حال سئوال اينجاست ؟
1 - درمورد مزاحمت تلفني بنده با خواهرم صحبت ميكردم و به قاضي هم گفتم اتهام را قبول ندارم چه اتفاقي مي افتد و چگونه بايد ازخودم دفاع كنم كه اين موضوع خانوادگي با خواهرم بوده .و ممكنه چه حكمي صادربشه .
2- درمورد درگيري هم بنده چون كارمند يكي از ادارات معتبر مي باشم گزارش كاركردم را به قاضي ارائه دادم كه بنده ساعت 8 صبح همان روز كارت زده ام و ساعت 7 صبح نيز درسرويس اداره بودم كه ميتوانيد استعلام كنيد و همچنين طبق گواهي بيمارستان بنده بدليل شكستكي انگشت دست راستم درآتل بوده و اين درگيري ساختگي بوده كه بنده بي اطلاع هستم . ولي چون اين درگيري ساعت 5 صبح در انديشه اتفاق افتاده تا ساعت 7 صبح را چكاركنم .ضمن اينكه بنده درهمان روز هم مهمان داشتم آيا شهادت مهمان كافي است .و من چكار بايد بكنم .آيا اين موارد براي اثبات اين قضيه كافي است و آيا ميتوان ادعاي شرافت بكنم .
3- درمورد شكايتي كه ايشان از برادو خواهرزنم كرده بايد به عرض برسانم كه اين اسامي به دليل اينكه محل سكونتشان درشهرستان مي باشد و درآن روز دراين قضيه حضور نداشتند بي خود و بي جهت يه سري اسامي بي خودي داده كه اينان نيز ميتوانند ثابت كنند ولي آقاي قاضي نيابت قضائي براي شهرستان ارسال ميكنند .
ضمنا" بنده درتهران سكونت دارم و اين درگيري در انديشه اتفاق افتاده
پاسخ
باسلام . کسی نیست جواب بده
پاسخ
(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: باسلام و خسته نباشد.
بنده سر مشگلي كه با زن بابام داشتم باخواهرم تماس تلفني داشتم و درحال صحبت كردن بودم .وقتي مكالمه ما تموم ميشه شوهرخواهم بامنزل ما تماس ميگيره و شروع به فحش دادن ميكنه .حال اين آقا ازدست من به اتهام مزاحمت تلفني شكايت ميكنه.
همچنين اين آقا بعد ازچند روز روي همين پرونده ازمن و همسرم و برادرزنم و خواهرزنم به اتهام درگيري و تهديد به قتل شكايت ميكنه كه ما ساعت 5 صبح با شمشير و قمه و تبر و چاقو رفتيم جلوي درب منزل ايشان و ميخواستم ايشان را بزنيم كه به گفته ايشان شاهد داشته و كلانتري محل نيز به محل درگيري مراجعه و قاضي محترم نيز همان روز با قرار وثيقه 120 ميليون توماني حكم جلب همه مارا صادر ميكند .حال سئوال اينجاست ؟

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: 1 - درمورد مزاحمت تلفني بنده با خواهرم صحبت ميكردم و به قاضي هم گفتم اتهام را قبول ندارم چه اتفاقي مي افتد و چگونه بايد ازخودم دفاع كنم كه اين موضوع خانوادگي با خواهرم بوده .و ممكنه چه حكمي صادربشه .

نیاز به اثبات دارد که شما با خواهرتان صحبت میکردید . در ضمن اینکه مزاحمت تلفنی به منزل خواهر معنی ندارد ، مگر اینکه خواهرتان ادعا کند که شما ایجاد مزاحمت نموده اید .

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: 2- درمورد درگيري هم بنده چون كارمند يكي از ادارات معتبر مي باشم گزارش كاركردم را به قاضي ارائه دادم كه بنده ساعت 8 صبح همان روز كارت زده ام و ساعت 7 صبح نيز درسرويس اداره بودم كه ميتوانيد استعلام كنيد و همچنين طبق گواهي بيمارستان بنده بدليل شكستكي انگشت دست راستم درآتل بوده و اين درگيري ساختگي بوده كه بنده بي اطلاع هستم . ولي چون اين درگيري ساعت 5 صبح در انديشه اتفاق افتاده تا ساعت 7 صبح را چكاركنم .ضمن اينكه بنده درهمان روز هم مهمان داشتم آيا شهادت مهمان كافي است .و من چكار بايد بكنم .آيا اين موارد براي اثبات اين قضيه كافي است و آيا ميتوان ادعاي شرافت بكنم .

اگر شما شاهدی دارید که در آن ساعت در مکان دیگری حضور داشته اید حتماً معرفی نمائید . اما اینکه میگوئید گزارش کلانتری یا 110 موجود است ! پس درگیری اتفاق افتاده است . حالا به نام شما تمام کرده اند شاید کلاً صوری بوده و برای پاپوش درست کردن برای شما باشد .

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: 3- درمورد شكايتي كه ايشان از برادو خواهرزنم كرده بايد به عرض برسانم كه اين اسامي به دليل اينكه محل سكونتشان درشهرستان مي باشد و درآن روز دراين قضيه حضور نداشتند بي خود و بي جهت يه سري اسامي بي خودي داده كه اينان نيز ميتوانند ثابت كنند ولي آقاي قاضي نيابت قضائي براي شهرستان ارسال ميكنند .

با توصیفی که شما داشتید ، اگر برادر و خواهر زنتان شهودی را در دادگاه حاظر نمایند مبنی بر حضور در مکان دیگری در ان ساعت ، به راحتی میتوانید پرونده را به نفع خود مختومه نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
(۱۴ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۱ : ۰۴)vakil نوشته است:

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: 1 - درمورد مزاحمت تلفني بنده با خواهرم صحبت ميكردم و به قاضي هم گفتم اتهام را قبول ندارم چه اتفاقي مي افتد و چگونه بايد ازخودم دفاع كنم كه اين موضوع خانوادگي با خواهرم بوده .و ممكنه چه حكمي صادربشه .

نیاز به اثبات دارد که شما با خواهرتان صحبت میکردید . در ضمن اینکه مزاحمت تلفنی به منزل خواهر معنی ندارد ، مگر اینکه خواهرتان ادعا کند که شما ایجاد مزاحمت نموده اید .

باسلام .بايد به عرض برسانم بعد ازاينكه مكالمه من با خواهرم تمام شد بعد از چند ثانيه شوهر خواهرم به منزل اينجانب تماس ميگيرد و شروع به فحش دادن مي نمايد .من كه ازاين كار شوكه شده بودم با خط همراه خودم با موبايل ايشان تماس گرفتم كه ايشان به نظرم روي اينكار رفتند شكايت كردند
2- درمورد درگيري هم بنده چون كارمند يكي از ادارات معتبر مي باشم گزارش كاركردم را به قاضي ارائه دادم كه بنده ساعت 8 صبح همان روز كارت زده ام و ساعت 7 صبح نيز درسرويس اداره بودم كه ميتوانيد استعلام كنيد و همچنين طبق گواهي بيمارستان بنده بدليل شكستكي انگشت دست راستم درآتل بوده و اين درگيري ساختگي بوده كه بنده بي اطلاع هستم . ولي چون اين درگيري ساعت 5 صبح در انديشه اتفاق افتاده تا ساعت 7 صبح را چكاركنم .ضمن اينكه بنده درهمان روز هم مهمان داشتم آيا شهادت مهمان كافي است .و من چكار بايد بكنم .آيا اين موارد براي اثبات اين قضيه كافي است و آيا ميتوان ادعاي شرافت بكنم .

اگر شما شاهدی دارید که در آن ساعت در مکان دیگری حضور داشته اید حتماً معرفی نمائید . اما اینکه میگوئید گزارش کلانتری یا 110 موجود است ! پس درگیری اتفاق افتاده است . حالا به نام شما تمام کرده اند شاید کلاً صوری بوده و برای پاپوش درست کردن برای شما باشد .

(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: 3- درمورد شكايتي كه ايشان از برادو خواهرزنم كرده بايد به عرض برسانم كه اين اسامي به دليل اينكه محل سكونتشان درشهرستان مي باشد و درآن روز دراين قضيه حضور نداشتند بي خود و بي جهت يه سري اسامي بي خودي داده كه اينان نيز ميتوانند ثابت كنند ولي آقاي قاضي نيابت قضائي براي شهرستان ارسال ميكنند .

با توصیفی که شما داشتید ، اگر برادر و خواهر زنتان شهودی را در دادگاه حاظر نمایند مبنی بر حضور در مکان دیگری در ان ساعت ، به راحتی میتوانید پرونده را به نفع خود مختومه نمائید .

(۱۴ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۸ : ۱۵)reiki نوشته است:
(۱۴ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۱ : ۰۴)vakil نوشته است:

باسلام .بايد به عرض برسانم بعد ازاينكه مكالمه من با خواهرم تمام شد بعد از چند ثانيه شوهر خواهرم به منزل اينجانب تماس ميگيرد و شروع به فحش دادن مي نمايد .من كه ازاين كار شوكه شده بودم با خط همراه خودم با موبايل ايشان تماس گرفتم كه ايشان به نظرم روي اينكار رفتند شكايت كردند .حالا چه طوري بايد ثابت كنم

اين درگيري به گفته قاضي ساعت 5 صبح زماني كه اين آقاي بهمراه خواهرم جهت سوار شدن به سرويس اداره شان ازمنزل خارج مي شوند .بنده نيز درتهران ساعت 7 صبح سوارسرويس بودم و درساعت 8 صبح كارت زده ام كه گزارش كاركرد تقديم قاضي شد لذا مشگل اينجاست كه از ساعت 5 صبح تا ساعت 7 صبح كه درمنزلم خوابيده بودم و ازطرفي مهمان هم داشتم و هم چنين گواهي شكستگي دستم هم موجود است و باعنايت به اينكه اين درگيري درانديشه اتفاق افتاده و منزل من درتهران مي باشد آيا براي قاضي قابل قبول نيست و آيا شهادت مهمان هائي كه درمنزلم بودند (اقوام همسرم) قابل قبول است .
3- درمورد شكايتي كه ايشان از برادو خواهرزنم كرده بايد به عرض برسانم كه اين اسامي به دليل اينكه محل سكونتشان درشهرستان مي باشد و درآن روز دراين قضيه حضور نداشتند بي خود و بي جهت يه سري اسامي بي خودي داده كه اينان نيز ميتوانند ثابت كنند ولي آقاي قاضي نيابت قضائي براي شهرستان ارسال ميكنند .

[/quote]

باسلام .بايد به عرض برسانم بعد ازاينكه مكالمه من با خواهرم تمام شد بعد از چند ثانيه شوهر خواهرم به منزل اينجانب تماس ميگيرد و شروع به فحش دادن مي نمايد .من كه ازاين كار شوكه شده بودم با خط همراه خودم با موبايل اين آقا تماس گرفتم كه ايشان به نظرم روي اينكار رفتند شكايت كردند . ضمنا" بايد بگويم خواهرم و شوهرش از مدتها قبل با هم اختلاف و دعوا داشتند و شوهرخواهرم زماني كه من با خواهرم درحال صحبت تلفني بودم درحال گوش دادن به مكالمه بود .

اين درگيري به گفته قاضي ساعت 5 صبح زماني كه اين آقا بهمراه خواهرم جهت سوار شدن به سرويس اداره شان ازمنزل خارج مي شوند اتفاق افتاده .بنده نيز درتهران ساعت 7 صبح سوارسرويس بودم و درساعت 8 صبح كارت زده ام كه گزارش كاركرد تقديم قاضي شد لذا مشگل اينجاست كه از ساعت 5 صبح تا ساعت 7 صبح را كه دو ساعت مي باشد راچكاركنم كه درمنزلم درتهران خوابيده بودم و ازطرفي مهمان هم داشتم و هم چنين گواهي شكستگي دستم هم موجود است و اين درگيري درانديشه اتفاق افتاده . آيا شهادت مهمان هائي كه درمنزلم بودند (اقوام همسرم) قابل قبول است .
درخصوص برادرزنهايم كه شغلشان آزاد است و ممكن است درساعت 5 صبح كه كسي شاهدي جزء زن و بچه اش نمي تونه باشه و اگر شوهر خواهرم عده اي را اجير كرده باشه كه بخواهند به دروغ شهادت بدهند آن وقت چي ميشه

پاسخ
(۱۱ خرداد ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۴ : ۲۲)reiki نوشته است: باسلام .بايد به عرض برسانم بعد ازاينكه مكالمه من با خواهرم تمام شد بعد از چند ثانيه شوهر خواهرم به منزل اينجانب تماس ميگيرد و شروع به فحش دادن مي نمايد .من كه ازاين كار شوكه شده بودم با خط همراه خودم با موبايل اين آقا تماس گرفتم كه ايشان به نظرم روي اينكار رفتند شكايت كردند . ضمنا" بايد بگويم خواهرم و شوهرش از مدتها قبل با هم اختلاف و دعوا داشتند و شوهرخواهرم زماني كه من با خواهرم درحال صحبت تلفني بودم درحال گوش دادن به مكالمه بود .
اين درگيري به گفته قاضي ساعت 5 صبح زماني كه اين آقا بهمراه خواهرم جهت سوار شدن به سرويس اداره شان ازمنزل خارج مي شوند اتفاق افتاده .بنده نيز درتهران ساعت 7 صبح سوارسرويس بودم و درساعت 8 صبح كارت زده ام كه گزارش كاركرد تقديم قاضي شد لذا مشگل اينجاست كه از ساعت 5 صبح تا ساعت 7 صبح را كه دو ساعت مي باشد راچكاركنم كه درمنزلم درتهران خوابيده بودم و ازطرفي مهمان هم داشتم و هم چنين گواهي شكستگي دستم هم موجود است و اين درگيري درانديشه اتفاق افتاده . آيا شهادت مهمان هائي كه درمنزلم بودند (اقوام همسرم) قابل قبول است .
درخصوص برادرزنهايم كه شغلشان آزاد است و ممكن است درساعت 5 صبح كه كسي شاهدي جزء زن و بچه اش نمي تونه باشه و اگر شوهر خواهرم عده اي را اجير كرده باشه كه بخواهند به دروغ شهادت بدهند آن وقت چي ميشه
سلام
دوست عزیز شهادت مهمانهایی که در منزل شما بوده اند مورد قبول دادگاه واقع می شود . با توجه به طولانی بودن مسیر اندیشه تا تهران ، که در زمان های آغازین صبح ترافیک بسیار سنگینی نیز به همراه دارد ، اقدام به درگیری و سپس مراجعه به تهران و سوار شدن به سرویس اداره ! کمی بعید به نظر می رسد و قاضی احتمالاً ادعای طرف دعوای شما را قبول ننماید . اگر بتوانید شهادت شهود تعرفه شده را ضد و نقیض جلوه دهید ، حتی در یکی دو مورد ، ادعای ایشان رد خواهد شد . نتیجه پرونده بستگی به نحوه دفاع شما در جلسه رسیدگی دارد .
موفق باشید

جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مزاحمت تلفنی مهران 24 38,907 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۸ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  مشکل فراگیر مزاحمت مدارس غیر انتفاعی ihce 5 10,703 ۱ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۸ : ۱۰
آخرین ارسال: kousha_82
  مزاحمت همسایه ابراهیمی 1 5,864 ۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۷ : ۱۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  مزاحمت یک مشتری saeid1346 15 17,740 ۱۱ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۷
آخرین ارسال: کامیاب
  رفع مزاحمت زوج hemila jalalian 6 10,341 ۹ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۸ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان