امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدر دادن پول توسط مدیر ساختمان به بهانه تعمیرات
سلام 
مدیر  ساختمان    چند ماه  پیش  به بهانه تعمیر   ایزوگام پشت بام   اقدام  به برگزاری  جلسه  کرد     و از هر نفر   یک میلیون و پانصد   جمع کرد 
کار  انجام  شد   و در ادامه دوباره   200 هزار تومان  هم به بهانه اینکه  هزینه تعمیرات زیاد تر شده   دوباره اخذ کرد  
حال  بعد از گذشت  چند ماه  دوباره  زنگ  زده  که   ایزوگام پشت بام  اساسی نبوده   و دوباره  سقف شروع به  آب دادن  کرده  و  بیا  جلسه  دوباره  پول  ایزوگام  جمع کنم   درستش  کنم  
اعتراض هم  که میکنم   میگه  خود شماها  اینو خواستید  به من ربطی نداره  که   خراب شده  
بماند   که فاکتور هایی که ارائه داده   همگی   فیک   و   چند برابر  قیمت واقعی کالا ها   بوده   . 

خلاصه  قصد دارم   هیچ پولی به این آدم  پرداخت نکنم     نه  در  اون جلسه برم   نه   پولی  بهش بدم      چون  سال گذشته   با نصف اون پولی  که جمع کرده بود میتونسته  پشت بام را اساسی  تعمیر کنه اما  بعلت   ناشیگری  فقط  پول ها رو  حروم کرده   کار  اساسی  هم نکرده      و متاسفانه   بجای مدیریت  داره  اونجا کسب درآمد میکنه  

حالا سوال  من اینجاست   نهایتا  بره حل اختلاف  از من  شکایت کنه   من هم برم حل اختلاف   و همین  جواب ها رو  به  قاضی بدم    به نظر  شما  این   دفاعیات  برای  قاضی قابل  قبوله   یا اینکه  من محکوم  به پرداخت   هزینه  ها میشم  ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار تامین خواسته برای شارژ ساختمان sh4hrooz 4 5,928 ۴ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۶
آخرین ارسال: masoudfn
  ضرب و جرح توسط عوامل بسیج انتظار 26 28,075 ۲۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۹ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب
  افراز ساختمان mani0002 1 4,923 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۰ : ۰۰
  روند شکایت از همسایه هایی که شارژ ساختمان را نمی دهند KDMaster 1 5,226 ۲۶ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۴ : ۱۹
  گم کردن وصیت نامه توسط دادگاه soooot 2 5,753 ۲۴ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۹ : ۱۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان