امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزاحمت تلفنی
بکار بردن کلماتی مثل لاف و قوپی در شان یک حقوقدان نیست.
آن کس که بداند نمیداند بهتر است از آن کس که نداند نمیداند.
موفق و سربلند باشید.
پاسخ
شما هنوز طریقه بیان حقوقی بلد نیستید دارید به دیگران نصیحت میکنید یعنی هنوز اطلاع ندارید در مباحث حقوقی تفکرات مختلف وجود دارد و هر حقوقدانی تابع یک مکتب یا طرز تفکر اول شما آداب حقوقدان بودن را بیاموزید سپس بحث حقوقی کنید تا به قول خودتان پاسخ غیر حقوقی دریافت نکنید مانند شما هم یکی از سایت بیت العدل در این سایت با نام کاربری اسکندری عضو و دائماً مقالات فسیل و نظرات تاریخ گذشت ارائه مینمود اما توانایی پاسخ عملی و قانونی بر اساس رویه جاری به سوالات حقوقی کاربران را نداشت و کوله بارش را برداشت و رفت لذا خدمت شما عرض میکنم مباحث روز و داغ حقوق قابل طرح و قابل تشویق و آموزنده بوده اما نظر شخصی بدون ارائه نام ،ارائه دهنده نظر کمی خارج از اصل بوده و همچنین ادعا حقوقی داشتن دلیل بر داشتن علم حقوق نیست مهم ارشاد درست مخاطبین بر اساس رویه جاری همراه با استدلال حقوقی و بدون حاشیه بوده لذا بیان کلمات قلمبه سلمبه که مخاطب از آن برداشت درستی ندارد که کاری ندارد،میدانید چرا بیانات مرحوم دکتر امامی چرا هنوز دارای طرفدار و کتب آن مرحوم هنوز پس از فوتش فروخته میشود؟ دلیلش بیان ساده و شیوا این استاد بزرگوار بوده و بیان نظریاتشان به صورت فوق العاده روان بوده و قابل فهم برای اکثریت قریب به اتفاق مردم عامه ولی بیانات استادان بزرگوار مانند دکتر کاتوزیان و یا دکتر لنگرودی بیانی سنگین و کامل داشته و به جرئت میگویم جهت دانشجویان کارشناسی برای درک بهتر چندین بار خواندن و تحلیل کردن و مقاطع بالاتر و با تجربه تر باز هم حد اقل دوبار خواندن توصیه شده و لازم است چه برسد به اشخاص غیر حقوقی لذا با بیان این مطالب و کلیه مطالب قبل خود خواستم نتیجه بگیرم که نه بنده بلکه حتی خود بزرگان حقوق که بنده لیاقت حضور در محضرشان نصیبم شده معتقدهستند که علم حقوق منم ندارد بلکه معتقدین به نظریه دارد و با تغییر قوانین امکان تغییر نظریات وجود دارد و نظریات تا زمانی که در کلیشه و محک موضوعات مطروحه قرار نگیرد قطعیت نداشته لذا در مورد هر نظریه کلیه موارد موضوع باید با چهارچوب نظریه انطباق داشته باشد تا مورد قبول واقع شود پس در ارائه نظر دقت کنیم تا مورد سوال دیگران واقع نشویم در هر صورت خدا روزیتونو جای دیگه حواله کنه برید سفره لافتونو جای دیگه پهن کنید شاید آفتابتون بدمه و عده ای طرفدار پیدا کنید.با عرض پوزش از دیگر مخاطبین و کلیه دوستان بزرگوارحقوقی در انجمن به دلیل بیانات غیر حقوقی بنده که به دلیل عدم نزاکت حقوقی بعضی از مدعیان حقوقی بیان می شود
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
لافتونو و.... بکار بردن این کلمات نشان دهنده ی بی ادبی و گستاخی شماست کاربر محترم.بنده هم وقت اضافی برای تعلیم و تربیت اشخاصی که تربیت پدر و مادر تو وجودشون اثر نکرده رو ندارم.استاد بزرگوارم جناب آقای حکمت از بنده دعوت کردند که اومدم چون بنده بجای هم کلام شدن با شخصی مثل شما باید مقالاتم رو به چاپ برسونم.این گوی و اینم حوض بدون ماهی.ببخشید که وارد قلمرو شما شدیم سلطان سایت.در آخر عرایضم باید بگم که متاسفم برای جامعه ی حقوقی کشورمون که به برخی افراد نام حقوقدان بودن رو زده.موفق و سربلند و مودب باشید.
پاسخ
متاسفم هنوز یک حقوقدان به درکی نرسیده که بداند (کسی چیزی را برداشت میکند که کاشته باشد) لذا پاسخهای داده شده کاشته شما و پاسخها هم لایق شما و شخصیت حقوقیتان میباشد لذا شما این ادب و چگونگی پاسخ به مخاطبین را در سایت داده پرور آموخته اید در ضمن بدانید هر پاسخی از جانب اشخاص آئینه تمام نمای عملکرد و بیانات طرف مقابل بوده لذا از کسی که الفبای حقوق را هم تعلیم نگرفته انتظاری بیش نیست لذا میتوانید ابتدا به مکتوبات خود توجه سپس به دلیل پاسخها بنده دست خواهید یافت به شرطی که با واقعیت استنباط کنید نه با قیاس به نفس ممنون از فهم بالای شما که در بیاناتتان متبادر است
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
(۲۵ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۴ : ۰۰)مهران نوشته است: با عرض سلام
حدود یکهفته پیش خانمی با بنده تماس گرفتند و اس ام اس دادند و ابراز علاقه میکردند و من متوجه شدم ایشان شوهر دارند تذکر دادم ولی ایشان ول کن نبود و از مشکلات زندگیش میگفت و من هم در حد توانم ایشان را راهنمایی میکردم .تنها اشتباهی که کردم چند بار بنده در جواب اس ام اس  وتماس او به ایشان ابراز علاقه کردم.الان میخواهم رابطه را بهم بزنم تهدید میکند که با احساسات ایشان بازی کردم و از من شکایت میکند یا باید تماسم را با ایشان ادامه دهم.همچنین تهدید میکند که خودکشی میکند و پای من نیز به این قضیه کشیده خواهد شد.با توجه به اینکه آنطور که میگفت سابقه خودکشی هم دارد .آدم شروریست آیا میتواند از طریق شکایت و استعلام از خط بنده که خط اعتباری است آدرسم را پیدا کند؟به نظر شمابهترین کار چیست؟تشکر
چنانچه بر اثر مزاحمت تلفنی که جرم تهدید تلفنی نامیده می شود ، به شخصی ضرر و زیانی وارد گردد ، می توان با ارائه ی شکواییه ( شکایت نامه ی کتبی ) به دادسرا مبنی بر مزاحمت تلفنی و ارائه ی دلایل حاکی از وارد آمدن خسارت به شخص ، خواهان رسیدگی به  شکایت بود ، لذا از این طریق ، می توان مزاحم تلفنی را به محاکمه کشاند و چنانچه دادگاه متهم را مجرم بداند ، ضمن صدور حکم جزایی ، درباره ی جرم تهدید تلفنی ، نسبت به مطالبه ضرر و زیان مدعی خصوصی نیز حکم صادر خواهد کرد و اگر نیاز بیشتر به تحقیق درباره ی خسارت مدعی باشد ، پس از رسیدگی لازم مطابق با ماده ی ۱۲ قانون ، نسبت به صدور حکم اقدام می شود .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل فراگیر مزاحمت مدارس غیر انتفاعی ihce 5 10,703 ۱ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۸ : ۱۰
آخرین ارسال: kousha_82
  مزاحمت همسایه ابراهیمی 1 5,864 ۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۷ : ۱۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  مزاحمت یک مشتری saeid1346 15 17,740 ۱۱ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۷
آخرین ارسال: کامیاب
Question تحدید تلفنی reza84 1 4,541 ۱۶ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۰ : ۱۳
  رفع مزاحمت زوج hemila jalalian 6 10,341 ۹ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۸ : ۲۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان