امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه
سلام,من دانشجوی ارشد حقوق خصوصی هستم ,نیاز مبرم به انتخاب موضوع برای پایان نامه داشتم یه موضوعی در حیطه مدنی و مسئولیت مدنی می خواستم کار کنم ولی هیچ موضوعی به ذهنم نمیرسه آیا کسی هست تو این حیطه کمک کنه
با تشکر فراوان از این انجمن که خیلی راحت به ماها که سوال داریم جواب میده[/align]
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام من هم موضوعم در حیطه مسئولیت مدنی هستش
می تونی روی بیمه مسئولیت مدنی و تطبیق اون در حقوق ایران و انگلستان و فرانسه کار کنی؟به نظرم موضوع خوبیه
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۲۴ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۹ : ۱۵)vakilak نوشته است: سلام من هم موضوعم در حیطه مسئولیت مدنی هستش
می تونی روی بیمه مسئولیت مدنی و تطبیق اون در حقوق ایران و انگلستان و فرانسه کار کنی؟به نظرم موضوع خوبیه
سلام،تشکر می کنم که به خاطر موضوعی که بهم پیشنهاد دادین ایا این موضوع در حد یه پایان نامه موضوع داره ،یه مشکل دیگه این که من زبانم خیلی ضعیفه تو مطالعه تطبیقی کم نیارم ،میشه عنوان چندتا کتاب که مربوط به بیمه مسئولیت مدنیست بهم معرفی کنید
بازم تشکر فراوان از لطفتون که به سوالم پاسخ دادین ،بازم اگه موضوع به نظرتون اومد خوشحال میشم برام ایمیل کنید
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درج نام اشتباه در وکالت نامه مسعودطاهری 1 1,647 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۶ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  عدم نیاز به کارت پایان خدمت برای بیمه بیکاری tablosazi 0 1,653 ۳۱ تير ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۵ : ۱۵
آخرین ارسال: tablosazi
  آیا دعوی تنفیذ هبه‌نامه یا صلح‌نامه عادی در دادگستری قابل رسیدگی مـــدافـــع عـــدالـــت 0 28,781 ۹ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۶ : ۱۷
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  آیین نامه اجرایی قانون پیش فروش ساختمان rslrezaie 0 4,020 ۲۴ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۱ : ۱۸
آخرین ارسال: rslrezaie
  ابطال تقسیم نامه sanda 14 22,878 ۲۱ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۳ : ۰۱
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان