امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حق پارک دو خودرو در پارکینگ اختصاصی
با سلام و احترام 
بنده ملکی را به صورت پیش فروش خریدم که در مراحل اتمام کار با پرداخت مبلغ مضاعفی یک پارکینگ و انباری در کنار هم با یک پارکینگ مزاحم که حتی ورودی آن از در پارکینگ و حیاط هم مجزا از ورودی پارکینگ سایر همسایگان هست پرداخت کردم. در واقع فروشنده با این ادعا که این پارکینگ مجزا و اختصاصی هست و حق پارک دو خودرو را دارم مرا مجاب به پرداخت سی میلیون تومن کرد و در پشت مبایعه نامه هم قید شد. اما زمانی که سند حاضر شد فقط مختصات پارکینگ و جای آن در سند قید شده و عبارت پارکینگ مزاحم در سند ذکر نشده. الان مدیر ساختمان مدعی است که چون در صورت مجلس تفکیکی هم جای یک خودرو مشخص شده من حق پارک خودرو دوم رو ندارم. سوالم اینجاست که آیا حق پارک خودرو دوم رو دارم یا نه؟ و اگر نمیتوانم دو خودرو در آنجا پارک کنم پس در واقع پول بیهوده ای پرداخت کردم چون به هر حال سازنده موظف بوده یک پارکینگ و انباری به بنده تحویل بده. فقط شاید مزیت آن این بوده که پارکینگ و انباری من در کنار هم و جدا از بقیه هست. با همه تفاسیری که عرض شد بنده میتوانم مدعی مالکیت پارکینگ مزاحم باشم و یا از آن طرف بعد از حدود یکسال پول خودم رو از سازنده طلب و یا از اون به مراجع قضایی شکایت کنم؟!

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پارکینگ مزاحم میلاد افشارزاده 2 8,527 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۲ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  پارکینگ مزاحم Armin671 0 2,202 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۲ : ۰۰
آخرین ارسال: Armin671
  مشکلات انتقال سند خودرو hortash 0 2,917 ۸ اسفند ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۱۲ : ۱۴
آخرین ارسال: hortash
  خودرو دزديده شده كه شامل اموال ورثه اي مي باشد Scinty 1 4,815 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان