امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کاربری مغازه
با سلام و احترام خدمت همگی دوستان
در تاریخ 19 اردیبهشت 98 ما با اعتماد به بنگاهی محل مغازه ای رو اجاره کردیم برای شعبه 2 رستورانمون
و در تاریخ 2 خرداد 98 که شروع به تعمیرات جهت بهره برداری کردیم پس از گذشت 2 ساعت ماموران گشت شهرداری اومدن
و از ما مجوز خواستند وقتی گفتیم مجوزی نداریم پیگیر صاحب مغازه شدند که او هم در صحنه حضور داشت و از او درخواست ارائه
مدارک ملک و مدارک دال بر تجاری بودن ملک کردند که ایشان هیچ چیزی ارائه نکرد و تقصیر رو انداخت گردن ما که بخاطر بی احتیاطی
شما اینها اومدند و این اتفاق ها افتاد
ماموران شهرداری هم به ما گفتند کرکره رو باز کنی بلوک سیمانی میاریم میذاریم و ما هم به ناچار کار رو تعطیل کردیم
و بعدا فهمیدیم که مغازه که چسبیده به خونه این بابا فقط 1 سند زمین بوده که مال ایشون بوده و این مغازه و خونه رو
کلا بدون مجوز و پایان کار ساخته حالا چه برسه بخواد پایان کار تجاری داشته باشه
ما از ایشون شکایت کردیم و دادگاه به نفع ما رای نداد گفت شما مدرکی ارائه نکردی که جلوی کار شما رو گرفته باشند
ایشون درخواست تامین دلیل داده بود که ما از شورا حل اختلاف کپیشو گرفتیم این جواب استعلام شهرداریش بوده:

حسب اعلام حوزه ی شهر سازی و شهرداری ناحیه 1 این منطقه: ملک مزبور فاقد هرگونه اطلاعات و سوابق شهرسازی می باشد و با برسی سیستمی و بازدید بعمل آمده، موردی مبنی بر پلمپ مشاهده نگردید.

متاسفانه ماموران شهرداری اون روز به ما صورت جلسه ندادند فقط به من گفتند به ما نفری 1 تومن بده که من قبول نکردم.

در حال حاضر فقط استشهادیه از 3 نفر حاضر در اون روز جمع کردم که ادعا کردیم اون روز خود مالک حضور داشته مامورا اومدن مدرک خواستند و ایشون ارائه نکرده و تهدید به پلمپ و بلوک سیمانی کردند و رفتند.
ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید
پاسخ
(۲۲ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۰۲ : ۱۲)Alir3za نوشته است: با سلام و احترام خدمت همگی دوستان
در تاریخ 19 اردیبهشت 98 ما با اعتماد به بنگاهی محل مغازه ای رو اجاره کردیم برای شعبه 2 رستورانمون
و در تاریخ 2 خرداد 98 که شروع به تعمیرات جهت بهره برداری کردیم پس از گذشت 2 ساعت ماموران گشت شهرداری اومدن
و از ما مجوز خواستند وقتی گفتیم مجوزی نداریم پیگیر صاحب مغازه شدند که او هم در صحنه حضور داشت و از او درخواست ارائه
مدارک ملک و مدارک دال بر تجاری بودن ملک کردند که ایشان هیچ چیزی ارائه نکرد و تقصیر رو انداخت گردن ما که بخاطر بی احتیاطی
شما اینها اومدند و این اتفاق ها افتاد
ماموران شهرداری هم به ما گفتند کرکره رو باز کنی بلوک سیمانی میاریم میذاریم و ما هم به ناچار کار رو تعطیل کردیم
و بعدا فهمیدیم که مغازه که چسبیده به خونه این بابا فقط 1 سند زمین بوده که مال ایشون بوده و این مغازه و خونه رو
کلا بدون مجوز و پایان کار ساخته حالا چه برسه بخواد پایان کار تجاری داشته باشه
ما از ایشون شکایت کردیم و دادگاه به نفع ما رای نداد گفت شما مدرکی ارائه نکردی که جلوی کار شما رو گرفته باشند
ایشون درخواست تامین دلیل داده بود که ما از شورا حل اختلاف کپیشو گرفتیم این جواب استعلام شهرداریش بوده:

حسب اعلام حوزه ی شهر سازی و شهرداری ناحیه 1 این منطقه: ملک مزبور فاقد هرگونه اطلاعات و سوابق شهرسازی می باشد و با برسی سیستمی و بازدید بعمل آمده، موردی مبنی بر پلمپ مشاهده نگردید.

متاسفانه ماموران شهرداری اون روز به ما صورت جلسه ندادند فقط به من گفتند به ما نفری 1 تومن بده که من قبول نکردم.

در حال حاضر فقط استشهادیه از 3 نفر حاضر در اون روز جمع کردم که ادعا کردیم اون روز خود مالک حضور داشته مامورا اومدن مدرک خواستند و ایشون ارائه نکرده و تهدید به پلمپ و بلوک سیمانی کردند و رفتند.
ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید
و مورد دیگه به شهرداری مراجعه کردم گفتم این 3 تا مامورتون رو شناسایی کردم و این هم شماره موبایل هاشون صداشون کرد اومدن
هرچی گفتم صورت جلسه اون روز رو بهم بدید ندادند و گفت چون مال چند ماه پیشه نمیتونم این کار رو بکنم
3 روز انقدر رفتم که کلافشون کردم آخر به تاریخ روز 1 نامه به من داده با موضوع " اخطار توقف اقدامات ساختمانی غیر مجاز و همکاری جهت بازدید" و گفته اقدامات ساختمانی رو متوقف کنید بذارید ما بیایم بازدید و مجوز بگیرید در غیر اینصورت عواقبش با خودتونه !!!
خوب این با توجه به اینکه ما مجوز کتبی از مالک نداشتیم فقط ما رو مقصر میکنه و اصلا با موضوع طرح دعوای ما هیچ ارتباطی نداره متاسفانه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد تجاری نمودن مغازه چنگیزوند 0 840 ۱۰ اسفند ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۱ : ۱۵
آخرین ارسال: چنگیزوند
  مشکل و ابهام در خرید ملک hamid6686 5 10,166 ۱۵ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۰ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  مقررات تغییر کاربری از فضای سبز به باغ ویلا KAZEMLU 2 8,803 ۹ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۰ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
Sad مشکل پنجره خونه hitcher 5 8,132 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۸ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان