امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رد اعسار
سلام،خسته نباشيد
نامزدم براي هزينه دادرسي اعسار داده،تنها چيزي كه من از ايشون ميدونم اينه كه قبلا مسافر كشي ميكرده،الان دانشگاه پيام نور تدريس داره، ميگن توي دارالقرآن هم سه روز كلاس ميذاره(حتما حقوق ميگيره)، فكركنم توي آموزش وپرورش هم ميخوان استخدامش كنن ،بعضي وقتا فيلمبرداري ميكنه، تنها يك شماره حساب ازش دارم كه اينم نميدونم پولي توش هست يا نه،خونه وهيچي هم نداره يعني داره به نام باباش هست وفقط يه موتور داره با دوتا شماره موبايل، يه دوربين فيلمبرداري داره،ماشينش رو فروخته و10تايي سكه خريده،با اين وضع ميتونم اعسارش رو رد كنم ؟
براي مطالبه يارانه بايد چيكار كنم؟ مثل مطالبه نفقه ومهريه هست؟
بازم هزاربار ممنون
پاسخ
(۱۱ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۷ : ۱۳)nazita نوشته است: سلام،خسته نباشيد
نامزدم براي هزينه دادرسي اعسار داده،تنها چيزي كه من از ايشون ميدونم اينه كه قبلا مسافر كشي ميكرده،الان دانشگاه پيام نور تدريس داره، ميگن توي دارالقرآن هم سه روز كلاس ميذاره(حتما حقوق ميگيره)، فكركنم توي آموزش وپرورش هم ميخوان استخدامش كنن ،بعضي وقتا فيلمبرداري ميكنه، تنها يك شماره حساب ازش دارم كه اينم نميدونم پولي توش هست يا نه،خونه وهيچي هم نداره يعني داره به نام باباش هست وفقط يه موتور داره با دوتا شماره موبايل، يه دوربين فيلمبرداري داره،ماشينش رو فروخته و10تايي سكه خريده،با اين وضع ميتونم اعسارش رو رد كنم ؟
براي مطالبه يارانه بايد چيكار كنم؟ مثل مطالبه نفقه ومهريه هست؟
بازم هزاربار ممنون

سلام
دوست عزیز برای رد اعسار ایشان شما باید سندی ارائه نمائید که به اسم ایشان باشد . داشتن موتور یا موبایل باعث رد اعسار نمیشه .
برای مطالبه یارانه باید دادخواست ارائه دهید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دادگاه صالحه برای دادن دادخواست و روند اعسار Mard30 7 10,630 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  اعسار بر اعسار nazita 3 5,737 ۲ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۲ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
  درخواست یک لایحه خوب برای رای اعسار مهریه به دادگاه تجدید نظر moshaver333 2 15,219 ۱۶ آذر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۲ : ۱۵
آخرین ارسال: moshaver333
  اعسار پرداخت هزينه دادرسي"سريعتر" nazita 1 5,233 ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۸ : ۱۹
آخرین ارسال: vakil
Smile اعسار پرداخت هزينه دادرسي nazita 1 6,486 ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۸ : ۱۹
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان