امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل رسیدگی به تصادف جرحی
با سلام.من سال پیش تصادف جرحی داشتم که سه نفر داخل ماشین مقابلم بودند و مقصر کامل شناخته شدم.یکی از افراد شکستگی گردن داشت دو نفر دیگر مشکلی نداشتند.من بعد از یک سال ابلاغیه دادسرا برایم آمد که رفتم و یک امضا از من گرفتند که مقصر هستم.یک ماه بعد آن ابلاغیه دادگاه جناحی با موضوع رسیدگی به تصادف جرحی آمدکه همه افراد را خواسته بودند در اون دادگاه هم فقط از من یک امضا گرفتند .تا دوماه بعد ان دوباره من را به دادسرا خواستند و دوباره فقط یک امضاگرفتندکه مقصرم.سوالم اینه که پس مقدار دیه را کی به من اعلام میکنند و دوباره بایددادگاه تشکیل شود؟
پاسخ
سلام 
استنباط اینجانب شما تصادف منجر به جرح نموده اید ،پرونده از دادسرا به دادگاه ارسال شده ]دادگاه نقص در تحقیقات رو ملاحظه نموده پس از اعاده پرونده به دادسرا رفع نقص شده و مجددا به دادگاه برگشته احتمالآ تا سه ماه آتی حکم محکومیت صائر خواهد شد
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
(۳۰ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۰ : ۲۱)حکمت نوشته است: سلام 
استنباط اینجانب شما تصادف منجر به جرح نموده اید ،پرونده از دادسرا به دادگاه ارسال شده ]دادگاه نقص در تحقیقات رو ملاحظه نموده پس از اعاده پرونده به دادسرا رفع نقص شده و مجددا به دادگاه برگشته احتمالآ تا سه ماه آتی حکم محکومیت صائر خواهد شد

سلام.ممنون از پاسخ شما.یعنی دیگه برای من ابلاغیه دادگاه که حضورا برم نمی آد؟
یک سوال دیگه هم داشتم.حالا تصادف به هر صورتی که بوده توضیح نمیدم اما به هرحال مقصر قانونی من بودم هرچند به خاطرسرعت و...منجر به این اتفاق شده و طرف من خیلی دندون گرد و اذیت کن هستند و با توجه به اینکه من خانم هستند میخوان زورگویی کنن افت قیمت و خسارت خود و موارد دیگه را از من گرفتند آخرین بار که من را دیدن میگن برای جرح هم باید رضایت بدید نمیدونم چه مدارکی دارند که میخوان شکایت کنند و آن را از من بگیرند .با توجه به این که من بیمه ایران هستم موردی در پرونده جرحی هست که بتونن از من دریافت کنند؟راستش نمیدونم چه اتفاق جرحی براشون افتاده چون در صحنه تصادف سرپا بودند و موردی نبود و از منشی دادگاه هم پرسیدم میگفت مهره ششم گردن یکی شکسته اما پدرش که من را تهدید می کرد میگفت نخاعش مشکل داره.نمیدونم استرس دارم.نظر شما چی هست؟
ممنون از لطف شما
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877
  تصادف جرحی سارا راشدی 3 5,112 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۵ : ۰۳
آخرین ارسال: vakil
  اعتراض به کروکی تصادف بعد از 2 ماه پرسشگر 4 9,593 ۲ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۴۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف منجبر به جرح با کودک و فرار از صحنه علی ترکی 5 8,118 ۸ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۳ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  تصادف موتور با وانت پیکان maryam.nmz 2 4,891 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان