امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف با عابر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من یه تصادف خیلی بد  و خیلی هم بدبیاری اوردم
الان یه مدت هستش سوال های زیادی البته با ترس فراوان برایم پیش امده و ممنون میشم که شما عزیزان راهنمایی بفرماید
من راننده نیسان بالابر اداره برق هستم.چند ماه پیش داخل یکی از پارک ها مشغول برطرف کردن خاموشی لامپ های پارک بودیم که وقتی دنده عقب گرفتم به علت دید خیلی کمی که کارخانه در نصب دستگاه بالابر پشت این خودرو داشته عابر پیاده ندیدم و با وی برخورد کردم.پس از زنگ زدن به اورژانس و کلانتری با گوشی خودم متوجه حجوم فرزندان و بستگان مصدوم شدم و همکاران من که متوجه حساسیت موضوع شدن، من از صحنه تصادف خارج و مستقیم به کلانتری بردن.یعنی من واقعا از ترس به کلانتری پناه بردم.بعد از کارهای اداری و گرفتن اصالت بیمه مدارک تکمیل کردیم.بعد از دریافت احضاریه دفعه اول نزد دادیار رفتیم و پرونده تکمیل شد وامروز ابلاغیه برای من ارسال شده که ۲۹ /۷ هر دو طرفین به دادگاه کیفری ....مراجعه کنید. وقتی که مصدوم در بیمارستان بود حدود ۳ روز و بعد با جراحات کمی مرخص شد و بعد دوباره به بیمارستان مراجعه کرد و بعد من متوجه شدم که پای وی از مچ قطع کردن.و سن ایشان حدود ۷۰ سال.الان سوال من از خدمت شما این است که:پناه بردن من به کلانتری و تهدید شدنم به مرگ جز فرار حساب میشه ؟الان تقریبا چه حکمی برای من صادر میشه؟
در اولین جلسه که به دادگاه داشتم حکم ازادی ماشین دادن و من بدون هیچ سند و مدرکی ازاد شدم ایا این مورد هم طبیعی هستش؟
ایا من مشمول جزای نقدی و زندان میشوم؟
ممنونم
پاسخ
(۲۲ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۰۰)مصطفی نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من یه تصادف خیلی بد  و خیلی هم بدبیاری اوردم
الان یه مدت هستش سوال های زیادی البته با ترس فراوان برایم پیش امده و ممنون میشم که شما عزیزان راهنمایی بفرماید
من راننده نیسان بالابر اداره برق هستم.چند ماه پیش داخل یکی از پارک ها مشغول برطرف کردن خاموشی لامپ های پارک بودیم که وقتی دنده عقب گرفتم به علت دید خیلی کمی که کارخانه در نصب دستگاه بالابر پشت این خودرو داشته عابر پیاده ندیدم و با وی برخورد کردم.پس از زنگ زدن به اورژانس و کلانتری با گوشی خودم متوجه حجوم فرزندان و بستگان مصدوم شدم و همکاران من که متوجه حساسیت موضوع شدن، من از صحنه تصادف خارج و مستقیم به کلانتری بردن.یعنی من واقعا از ترس به کلانتری پناه بردم.بعد از کارهای اداری و گرفتن اصالت بیمه مدارک تکمیل کردیم.بعد از دریافت احضاریه دفعه اول نزد دادیار رفتیم و پرونده تکمیل شد وامروز ابلاغیه برای من ارسال شده که ۲۹ /۷ هر دو طرفین به دادگاه کیفری ....مراجعه کنید. وقتی که مصدوم در بیمارستان بود حدود ۳ روز و بعد با جراحات کمی مرخص شد و بعد دوباره به بیمارستان مراجعه کرد و بعد من متوجه شدم که پای وی از مچ قطع کردن.و سن ایشان حدود ۷۰ سال.الان سوال من از خدمت شما این است که:پناه بردن من به کلانتری و تهدید شدنم به مرگ جز فرار حساب میشه ؟الان تقریبا چه حکمی برای من صادر میشه؟
در اولین جلسه که به دادگاه داشتم حکم ازادی ماشین دادن و من بدون هیچ سند و مدرکی ازاد شدم ایا این مورد هم طبیعی هستش؟
ایا من مشمول جزای نقدی و زندان میشوم؟
ممنونم
خواهش میکنم جواب سوال من را هم بدین.ممنون
پاسخ
(۲۲ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۰۰)مصطفی نوشته است: الان سوال من از خدمت شما این است که:پناه بردن من به کلانتری و تهدید شدنم به مرگ جز فرار حساب میشه ؟

سلام

دوست عزیز پناه بردان شما به کلانتری فرار محسوب نمی شود .

(۲۲ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۰۰)مصطفی نوشته است: الان تقریبا چه حکمی برای من صادر میشه؟

برای شما مجازات پرداخت دیه صادر میشه و دیه از طریف بیمه پرداخت خواهد شد .

(۲۲ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۰۰)مصطفی نوشته است: در اولین جلسه که به دادگاه داشتم حکم ازادی ماشین دادن و من بدون هیچ سند و مدرکی ازاد شدم ایا این مورد هم طبیعی هستش؟

بلی طبیعی است . چون ماشین شما دارای بیمه بوده ، بیمه نامه شما به عنوان وثیقه در نظر گرفته شده است . نگران نباشید .

(۲۲ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۰۰)مصطفی نوشته است: ایا من مشمول جزای نقدی و زندان میشوم؟

جریمه می شوید و بیمه دیه را پرداخت می کند . مشول مجازات زندان نمی شوید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  تصادف با عابر پیاده mazegar 5 3,733 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۹ : ۰۰
آخرین ارسال: mazegar
  تصادف Mahdiii 1 2,688 ۲ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  کروکی تصادف Mmh72 1 3,255 ۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۰۵
آخرین ارسال: vakil
  شکایت بعد از تصادف پیروز 8 12,009 ۳ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۸ : ۱۹