امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دزدیده شدن دسته چک و آگاهی پس از سواستفاده و برگه خوردن
سلام 
وقت بخیر 

من دسته چکم تو سرقت ماشینم گم شد و اصلا اطلاع نداشتم که دسته چکم هم داخل ماشین بوده 
بعد از چند ماه از بانک زنگ زدن اعلام کردن چک برگشتی داری 
من فورا رفتم دادگاه اعلام سرزقت کردم برای چکم و نامه رو بردم بانک ولی متاسفانه 6 برگ چک برگشتی داشتم 
حالا نه امضا ها با امضای من میخونه نه ادرس هایی که چک استفاده شده ، یعنی تو شهرای مختلفتهران و یزد این چکها برگه خوردن و با هرکودومشونم تماس میگیرم میگه ما چک رو برگشت دادیم پول گرفتیم ! 
همه چکها هم به اسم دو نفر ختم میشن که هیچ شماره یا ادرسی ندارم ازشون . 
حالا من چطوری میتونم رفع سو اثر کنم چک های برگشتی رو ؟ 

میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ نه میتونم وام بگیرم نه دسته چک میدن بهم
پاسخ
(۲۱ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰)mehranjahani نوشته است: سلام 
وقت بخیر 

من دسته چکم تو سرقت ماشینم گم شد و اصلا اطلاع نداشتم که دسته چکم هم داخل ماشین بوده 
بعد از چند ماه از بانک زنگ زدن اعلام کردن چک برگشتی داری 
من فورا رفتم دادگاه اعلام سرزقت کردم برای چکم و نامه رو بردم بانک ولی متاسفانه 6 برگ چک برگشتی داشتم 
حالا نه امضا ها با امضای من میخونه نه ادرس هایی که چک استفاده شده ، یعنی تو شهرای مختلفتهران و یزد این چکها برگه خوردن و با هرکودومشونم تماس میگیرم میگه ما چک رو برگشت دادیم پول گرفتیم ! 
همه چکها هم به اسم دو نفر ختم میشن که هیچ شماره یا ادرسی ندارم ازشون . 
حالا من چطوری میتونم رفع سو اثر کنم چک های برگشتی رو ؟ 

میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ نه میتونم وام بگیرم نه دسته چک میدن بهم

سلام

از همان شعبه درخواست مسدودی بقیه چکها را بدید . با توجه به اینکه چکها برگشت خورده است از کسانی که چکها را برگشت زده اند شکایت کنید تا دادگاه آنها را احضار نماید . بعد از اینکه افراد به دادسرا احضار شدند و در این خصوص رای صادر شد ، شما می توانید از دادگاه بخواهید که برای رفع سوء اثر با بانک شما مکاتبه نماید  .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان