امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شراکت
سلام  پیشاپیش ازین که سوالم طولانی هست معذرت میخوام حدود چهارسال پیش با اقوام و اشناشون تصمیم به تاسیس یک شرکت گرفتیم بنده به اشنام وکالت دادم در خصوص فروش املاک شخصی خودم جهت خرید زمین و ساختمان شرکت و ایشون هم با وکالت بنده اقدام کرد به اینکار و به دلیل این که سریع تر بتونن بنایه تولیدی رو خریداری کنن املاکه بندرو زیره قیمت و حتی نصف قیمت فروختن یکسری قول شفاهی داد که زمینی در کرج میگیره بنده هم قبول کردم. و یکنفر تجهیزات رو از کارگاهی که دوسال مشغول کار بود اورد با مواد اولیه (بدون اوردن کارشناس برای ارزیابی ارزش واقعی دارایی) رو اورد و یکی هم آوردش خیلی کم بود گفت ملکی دارم بعدا میفروشم ولی سهام هارو کاملا مساوی تقسیم کردند و چون سه نفر بودیم یک سهم هم بدون حضور من گفتن که قرعه کشی کردن که به نام خودشون در امد  در مدت این چهار سال هیچ سودی از این شراکت به ما ندادن و همش وضع بد بازار رو بهانه کردن  هیچ جلسه ای نگذاشتن  هیچ صورتجلسه ای امضا نشده  با درست کردن یک دفتر دیگر مالیات هم کمتر دادن و خودشون رو مدیر عامل و رییس هئیت مدیر ثبت کردند و با پول شرکت به بهانه ی وارد کردن مواد اولیه به حساب شرکت با خانوادشان سفر های خارجی رفتن خانمشون رو بازرس ثبت کردن یکی از اقوام دیگشون هم بازرس دوم کردن و این بازرس ها هیچ گزارشی ندادن یا ثبت نکردن ثانیا خانومشون هم مستقیم حقوق میگیرن و همچنین بازرس دوم مدیر فروش هم هست و از حساب شرکت برداشت های کاملا شخصی انجام دادن هم به دو نفر از فامیل هاشون که اصلا کار نمیکنن اونجا براشون بیمه و حقوق رد میشه پول حاصل از فروش رو تو حساب های خودشون جابجا میکردن به بهونه ی مالیات ضمنا به احتمال قوی مدیرعامل از دارایی شرکت برداشت و در شرکته دیگه ای هزینه کرده باشه فقط نمیدونم چجوری باید ثابت کنم چون میدونم بلده فاکتوره جعلی درست کنه لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید الان که شاکی هستم از نحوه ی کارشون میگن که من پول کمتری گذاشتم (در صورتی که زمین های من رو نصف قیمت فروختن انموقع شفاها گفتن که ما انقد فروختیم ولی گفتن که ما به ارزش ملکت حساب میکنیم و بعدا گفتن که ماهم همونقدر سرمایه میاریم که متاسفانه دستگاه هایه قدیمیشون رو خودشون قیمت زدن و تعداد سهام ها برابر تقسیم شد و الان هم منکر شدن میگن سند پرداختی تو کمتر هست) لطفا میشه بفرمایید اگه شکایت کنم به حق خود میرسم؟اگر طرف مقابل سند سازی و فاکتور سازی کرده باشد برای هزینه های انجام داده در طول این مدت چگونه قابل تشخیص است ودر ضمن تمامی هزینه های زندگی شان را به حساب شرکت زده اند از پرداخت قبوض منزل و اجاره خانه و .... و حقوق های نامتعارفی با کاری که انجام میدهند گرفته اند بابت این مسئله میتوانم شکایت طرح کنم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان