امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرائيه
سلام،خسته نباشيد
ميخواستم ببينم اگه كسي توي جلسه دادگاه حضور نداشته باشه،اعسار به هزينه دادرسي مرحله واخواهي هم داده باشه ،كي من ميتونم اجراييه بگيرم بعداز اينكه جلسه اعسار تشكيل شد؟
براي اينكه بتونم اعسارش رو ردكنم حتما خودش بايد زمين يا باغ داشته باشه؟ آخه پدرش خيلي زمين وباغ داره اگه سهم پسرش وبده هم زمين بهش ميرسه هم باغ،ميتونم اين موضوع رو مطرح كنم يا اينكه نه حتما بايد مال خودش باشه؟؟؟

اگه اگه رأي اعسار به نفعش باشه اونوقت من كي ميتونم اجرائيه بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
براي اينكه حسابهاي بانكيش معرفي كنم ،يعني بخوام بدونم كه پولي توي حسابش داره يانه دادگاه استعلام ميكنه يا خودم بايد بدونم؟
ممنونم ازاينكه راهنمايي ميكنيد
پاسخ
(۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۸ : ۱۷)nazita نوشته است: سلام،خسته نباشيد
ميخواستم ببينم اگه كسي توي جلسه دادگاه حضور نداشته باشه،اعسار به هزينه دادرسي مرحله واخواهي هم داده باشه ،كي من ميتونم اجراييه بگيرم بعداز اينكه جلسه اعسار تشكيل شد؟

با سلام
دادخواست اعسار مانع از اجرای حکم نمی شود . مادام که حکم اعسار ایشان قطعی نشده از اجرای حکم جلوگیری نمی شود .

(۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۸ : ۱۷)nazita نوشته است: براي اينكه بتونم اعسارش رو ردكنم حتما خودش بايد زمين يا باغ داشته باشه؟ آخه پدرش خيلي زمين وباغ داره اگه سهم پسرش وبده هم زمين بهش ميرسه هم باغ،ميتونم اين موضوع رو مطرح كنم يا اينكه نه حتما بايد مال خودش باشه؟؟؟

حتماَ باید اموال بنام خودش باشد .

(۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۸ : ۱۷)nazita نوشته است: اگه اگه رأي اعسار به نفعش باشه اونوقت من كي ميتونم اجرائيه بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما تا زمانی که حکم اعسار قطعی نشده میتوانید اجرای حکم قطعی شده خودتان را درخواست نمائید .

(۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۸ : ۱۷)nazita نوشته است: براي اينكه حسابهاي بانكيش معرفي كنم ،يعني بخوام بدونم كه پولي توي حسابش داره يانه دادگاه استعلام ميكنه يا خودم بايد بدونم؟
ممنونم ازاينكه راهنمايي ميكنيد

شما خودتان باید حساب بانکی معرفی نمائید . دادگاه استعلامی در این زمینه انجام نمی دهد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان