امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن
با تشکر از شما
من روز اول رفتم دادگاه گفتم سهم ارث دارم برادرا بهم نمیدن
فرستادنم شورا حل اختلاف
اونجا گفتن اول باید تحریر ترکه انجام بدی
دو مرحله روزنامه شد
بعد کارشناس آمد ترکه رو مشخص کرد که حدود 5 ماه طول کشید
چون باقی وراث در روز کارشناسی حاظر نمیشدن
بعد از تحریر 
رفتم دادگاه گفتن بآید دادخواست تقسیم بدی
دادخواست دادم
مجدد کارشناسی شد
و نظرش این بود که قابل افراز نیست ولی سهم هرکس به متراژ و قیمت
مشخص شد
که بعدش قرار عدم استماع صادر شد
املاک جمعا 5 هکتار شامل چند قطعه پراکنده زمین زراعی و یک باب مسکونی قدیمی روستایست
و هیچکدام سند رسمی ندارند
ولی در جهاد کشاورزی غید شده که 
زمین ها به نام پدرمن هستند
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۸ : ۲۲
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۱ : ۱۴
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۴ : ۲۳
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۱۰ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۲ : ۲۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط vakil - ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط misssanaz - ۱۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۶ : ۱۲
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط حکمت - ۱۲ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۱۰
RE: عدم استماع چیست و راهکار مقابله با آن - توسط کامیاب - ۲۱ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۰ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟ peymanan 4 7,285 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  منظور از 3بار اعدام در این گذارش چیست؟ مـــدافـــع عـــدالـــت 2 6,510 ۱۴ فروردين ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۴ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
  اظهار نامه چیست؟ حقوق ایران 1 5,776 ۲ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۳ : ۰۶
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان