امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم تطبیق امضاء روی چک
سلام   دوباره 

یه مشکل   دیگری  پیرو همین  چکها  پیش  اومده   مزاحم  شما شدم  دوباره 

یک  فقره  از  همین چکها  با ظهر  نویسی  به من رسیده بود   و   علیه   صاحب  چک  شکایت  کیفری کردم  و  نتیجش  8  ماه   حبس   تعزیری   براش  صادر  شد 
حالا  این بار   علیه   ظهر  نویس   و   صاحب  چک   شکایت  حقوقی  کردم  و  هفته  دیگه   نوبت دادگاه  هر دوتاشون   هست 
ظهر نویس   تماس گرفته   میگه   چک  رو   با  یه  چک  خودش   برای  تاریخ   3 ماه دیگه  عوض  میکنه   و اون چک   قبلی رو  برگردونم 

حالا   نگرانی  من  اینه   چک  قبلی رو   برگردونم   اینم   بفرسته  برای   صاحب  چک   که   حکم   حبس  گرفته    و اونم   ببره دادگاه  و   درخواست واخواهی   علیه  من بگیره  و یه ادعای  کیفری   دیگه هم  بزاره   روش    
چک  هم  که دیگه   دست من نیست    و   میترسم   علیه من  حکمی  چیزی صادر بشه   
هم ظهر نویس و هم صاحب چک هر دو آدمهای متقلبی هستن میترسم حقه ای چیزی پشت این قضیه باشه چک هم 4 تومن بیشتر نیست به نظر خودم بیخیال ریسک چک جدید بشم بزارم هفته دیگه حکم حقوقی صادر بشه بهتره اما این چک رو عوض کنم هفته دیگه دستم نباشه حکم دادگاه حقوقی هم از دست میدم

چکار  کنم   به نظر شما ؟   قید   دریافت  چک  جدید  رو  بزنم   و با همین   برم  جلو       یا اینکه   چک   جدید  رو  بگیرم   و اینو پس  بدم  ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۰ : ۱۰)hamedm نوشته است: سلام   دوباره 

یه مشکل   دیگری  پیرو همین  چکها  پیش  اومده   مزاحم  شما شدم  دوباره 
یک  فقره  از  همین چکها  با ظهر  نویسی  به من رسیده بود   و   علیه   صاحب  چک  شکایت  کیفری کردم  و  نتیجش  8  ماه   حبس طراحی سایت پزشکی  تعزیری   براش  صادر  شد 
حالا  این بار   علیه   ظهر  نویس   و   صاحب  چک   شکایت  حقوقی  کردم  طراحی سایت و  هفته  دیگه   نوبت دادگاه  هر دوتاشون   هست 
ظهر نویس   تماس گرفته   میگه   چک  رو   با  یه  چک  خودش   برای  تاریخ   3 ماه دیگه  عوض  میکنه   و اون چک   قبلی رو طراحی سایت شرکتی برگردونم 
حالا   نگرانی  من  اینه   چک  قبلی رو   برگردونم   اینم   بفرسته  برای   صاحب  چک   که   حکم   حبس  گرفته    و اونم   ببره دادگاه  وطراحی سایت صنعتی    ثبت دامنه سایت  درخواست واخواهی   علیه  من بگیره  و یه ادعای  کیفری   دیگه هم  بزاره   روش    
چک  هم  که دیگه   دست من نیست طراحی سایت فروشگاهی و   میترسم   علیه من  حکمی  چیزی صادر بشه   
هم  ظهر نویس  و هم صاحب  چک  هر دو  آدمهای  متقلبی   هستن     میترسم  حقه  ای  چیزی  پشت  این  قضیه باشه ثبت دامنه ارزان  چک   هم   4 تومن  بیشتر  نیست    به نظر  خودم بیخیال   ریسک   چک  جدید بشم   بزارم میزبانی وب هفته دیگه   حکم   حقوقی   صادر  بشه   بهتره     اما  این  چک  رو عوض  کنم   هفته دیگه   دستم نباشه  سئوی سایت حکم  دادگاه  حقوقی  هم از دست میدم      
چکار  کنم   به نظر شما ؟   قید   دریافت  چک  جدید  رو  بزنم   و با همین   برم  جلو       یا اینکه   چک   جدید  رو  بگیرم   و اینو پس  بدم  ؟
میزبانی وب  میزبانی سایت  هاست لینوکس  هاست   بلیط هواپیما  ثبت دامنه     ثبت دامنه ارزان     طراحی سایت     سئوی سایت  طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت شرکتی  تبلیغات گوگل  طراحی سایت صنعتی  طراحی سایت پزشکی  طراحی سایت ارزان   طراحی سایت بیمارستان  طراحی سایت مدرسه سئوکار  طراحی سایت هتل طراحی سایت رستوران طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه طراحی سایت سازمانی طراحی سایت کلینیک  طراحی سایت آموزشگاه     طراحی سایت آژانس مسافرتی   طراحی لوگو   طراحی سایت کارخانه    طراحی پورتال سازمانی   هزینه طراحی سایت کارشناس تولید محتوا طراحی سایت خبری   تبلیغات اینترنتی طراحی سایت نماینده مجلس بازاریابی شبکه های اجتماعی   طراحی سی دی مالتی مدیا      میزبانی وب نمونه کار طراحی سایت

طراحی سایت الهیه طراحی سایت میرداماد طراحی سایت اقدسیه طراحی سایت فرمانیه

طراحی سایت نیاوران طراحی سایت ولنجک طراحی سایت سعادت آباد طراحی سایت قیطریه

طراحی سایت زعفرانیه طراحی سایت دیباجی طراحی سایت ازگل طراحی سایت لواسان طراحی سایت کریمخان طراحی سایت تجریش طراحی سایت هفت تیر طراحی سایت انقلاب طراحی سایت امیرآباد طراحی سایت بازار طراحی سایت امانیه
Heart

Blush

به نظر من قید دریافت چک رو بزن و با همین برید جلو
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان