امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف جرحی
با سلام 
من دیروز هنگام دور زدن هنگامی که تقریبا کامل پیچیده بودم با موتوری برخورد کردم. به طوری که موتور کج شد اما نیفتاد و جلوتر توقف کرد. من هم توقف کردم و پشت موتورسوار یک دختر ۸-۱۲ ساله پشت موتور نشسته بودن. این آقا انگار گفتند که پای این دختر شکسته بوده. پاشون از لحاظ ظاهری آسیبی نرسیده بود. به افسر زنگ نزدیم که متوجه بشیم مقصر کی بوده. من هم عجله داشتم و کار مهمی داشتم‌. ایشون شماره تلفن و پلاک من رو گرفتند و گفتند اگر مشکلی پیش بیاد ازتون شکایت میکنم. بعدش هم رفتند‌. قبلش هم بهشون گفته بودم که دو قدم پایین تر درمانگاهه و ببرن دخترشون رو که ببینن مشکلی پیش نیومده باشه. اما ایشون واینستادن و رفتن. میخواستم بدونم ایشون اگه شکایت کنند چه اتفاقی میفته؟ خیلی برام مهمه و خیلی نگران این موضوعم و ایشون بعد از ۲۶ ساعت هنوز با من تماس نگرفتند  و میخواستم بدونم اگر شکایت کنند به شماره تلفن خودم که گرفتند زنگ میزنن یا به شماره تلفن صاحب پلاک ماشین. و اینکه اگر مشکلی برای اون دختر خانوم پیش اومده باشه و پاش آسیب دیده باشه چه اتفاقی میفته؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خسارت مالی در تصادف جرحی هومن ش 6 3,952 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۴ : ۲۲
آخرین ارسال: هومن ش
  ساختن پاپوش تصادف برای خانوادام بهنام زارع 1 3,478 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۱ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  تصادف جرحی محمد ۹۱ 1 3,826 ۱۳ مرداد ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۹ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  تصادفات جرحی mahnooshghani 3 10,142 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
  تصادفات جرحی aria arman 5 7,303 ۲ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۶ : ۱۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان