امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف
با سلام و عرض ادب 
بنده راننده کامیونم 62سالمه با یک تصادف کلی درد سر جلوی راهمه.
اول اینکه با یک کامیونت تصادف کردم حدود پنجاه تومن هزینه تعمیره
۱حالا میخوام به کروکی اعتراض کنم چقد زمان میبره و چقد هزینشه؟
۲راننده کامیونت میگه هزینه خواب و هزینه قست ماشینمو که چند ماه بخوابه برای تعمیر از تو میخوام ایاچنین حقی وجود داره اگه بله باید چکار کنم؟
۳طرف بیمه بدنه داره ولی استفاده نمیکنه میگه باید از جیبت بدی حالا سوالم اینه اگه شکایت کنه اموال منو دادگاه مصادره میکنه؟ یه خونه دارم با یک خودرو سواری و یک کامیون که وسیله امرار معاش 3خانوادس  راهی برای قسطی کردنش هست.
پیشاپیش ممنونم
پاسخ
(۱ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۴ : ۰۶)Mahdiii نوشته است: با سلام و عرض ادب 
بنده راننده کامیونم 62سالمه با یک تصادف کلی درد سر جلوی راهمه.
اول اینکه با یک کامیونت تصادف کردم حدود پنجاه تومن هزینه تعمیره
۱حالا میخوام به کروکی اعتراض کنم چقد زمان میبره و چقد هزینشه؟

سلام
دوست عزیز روند رسیدگی دادگاهها و مدت زمان صدور احکام ، نسبت به پرونده های موجود در شعبات و مجتمع ها و شهرستانها متفاوت است . اما اینکه اگر منظور شما مدت زمان جواب اعتراض به نظر کارشناس باشد ، بستگی به این دارد که هیئت سه نفره کارشناسی در چه مدت زمانی نظرات خود را ارائه نمایند . معمولا از زمان اعتراض تا اعلام نظر کارشناسی 2 تا 4 ماه زمان لازم است . هزینه هم طبق تعرفه کانون کارشناسان تعیین می گردد .

(۱ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۴ : ۰۶)Mahdiii نوشته است: ۲راننده کامیونت میگه هزینه خواب و هزینه قست ماشینمو که چند ماه بخوابه برای تعمیر از تو میخوام ایاچنین حقی وجود داره اگه بله باید چکار کنم؟

نخیر ، ایشان چنین تقاضایی نمی توانند داشته باشند و خواسته شان قانونی نیست .

(۱ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۴ : ۰۶)Mahdiii نوشته است: ۳طرف بیمه بدنه داره ولی استفاده نمیکنه میگه باید از جیبت بدی حالا سوالم اینه اگه شکایت کنه اموال منو دادگاه مصادره میکنه؟ یه خونه دارم با یک خودرو سواری و یک کامیون که وسیله امرار معاش 3خانوادس  راهی برای قسطی کردنش هست.
پیشاپیش ممنونم

اگر کامیون شما بیمه داشته باشد کلیه هزینه های از طرف بیمه پرداخت خواهد شد و جای نگرانی نیست . اما اگر فاقد بیمه باشید ، مواردی که قید کرده اید اگر در حد متعارف باشند ، جزو مستثنیات دین می باشند و قابل توقیف نیستند .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
 سپاس شده توسط حکمت

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  تصادف با عابر مصطفی 2 2,158 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۲ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  تصادف با عابر پیاده mazegar 5 3,733 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۹ : ۰۰
آخرین ارسال: mazegar
  کروکی تصادف Mmh72 1 3,255 ۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۰۵
آخرین ارسال: vakil