امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا نتیجه شکایت در وزارت کار چه باید کرد
با سلام.
بنده قصد شکایت از کارفرمایی که یکسال بیمه ام را رد نکرده و مطالبات سنوات و ... را پرداخت نکرده دارم. ایشان از 14 فروردین اعلام عدم نیاز بدون دادن نامه کرده اند.1- آیا بنده تا نتیجه شکایت در وزارت کار باید در منزل بمانم یا در محل کارگاه حضور داشته باشم(ممکن است حراست اجازه ورود ندهد)؟

نیمی از سال را در کارگاه ساخت پروژه در صفا دشت شهریار و نیمه دوم تاکنون در انتهای همت و محل پروژه بوده ام. 2- باید به کدام شعبه وزارت کار مراجعه کنم؟
ممنون.
پاسخ
(۱۵ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۲ : ۱۷)rezayeto نوشته است: با سلام.
بنده قصد شکایت از کارفرمایی که یکسال بیمه ام را رد نکرده و مطالبات سنوات و ... را پرداخت نکرده دارم. ایشان از 14 فروردین اعلام عدم نیاز بدون دادن نامه کرده اند.1- آیا بنده تا نتیجه شکایت در وزارت کار باید در منزل بمانم یا در محل کارگاه حضور داشته باشم(ممکن است حراست اجازه ورود ندهد)؟

نیمی از سال را در کارگاه ساخت پروژه در صفا دشت شهریار و نیمه دوم تاکنون در انتهای همت و محل پروژه بوده ام. 2- باید به کدام شعبه وزارت کار مراجعه کنم؟
ممنون.

سلام
دوست عزیز با توجه به اینکه عدم نیاز به تخصص شما از طرف کار فرما اعلام شده است ، حضور یا عدم حضور شما تاثیری در ارائه دادخواست به اداره کار ندارد . بهتر است جهت جلوگیری از هر گونه تنش و در گیری از حضور در محل کار خودداری نمائید . ولی برای جلوگیری از تضییع حقتان ، یک نامه برای شرکت بنویسید و تقاضای بازگشت به کار نموده و آن را تسلیم دبیرخانه و در صورتی که دبیر خانه ندارند تسلیم یکی از اعضای شرکت نمائید و حتماً در نسخه کپی آن رسید دریافت کنید . در ضمن درج تاریخ فراموش نشود .
در صورتی که محل کار شما متعدد بوده است ، به اداره کار محل وقوع دفتر اصلی شرکت مراجعه نمائید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نمونه شکایت حفر چاه Kazemi 0 1,326 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۳ : ۱۲
آخرین ارسال: Kazemi
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  شکایت بعد از تصادف پیروز 8 12,009 ۳ بهمن ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۸ : ۱۹
آخرین ارسال: پیروز
  شکایت از سایت saeid1346 2 8,523 ۲۷ تير ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۵ : ۰۱
آخرین ارسال: site2017

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان