امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید)
با سلام
پدر بزرگ من دارای سند ششدانگی هست پدر من از این سند هیچ سند مشاعی تهیه نکرده من به عنوان احدی از وراث میتونم برای خودم در خواست سند مشاع بکنم در ضمن پدروپدر بزرگم هم فوت شدند تصویه حساب مالیات بر ارث هم دارم
پدر بزرگم 7تا پسر وبپدرم 3تا پسر داره یعنی سند1/3از2/7مشاع میتونم بگیرم یا اول برای پدرم باید سند بگیرم؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۱ : ۱۴
درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۱ : ۱۵
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۷ : ۲۲
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۰ : ۲۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۷ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۱ : ۲۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۶ : ۰۰
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۳ : ۰۲
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۰۶ : ۱۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۴ : ۱۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۲ : ۱۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۸ : ۱۳
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۴ : ۱۵
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۹ : ۱۶
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۱ : ۲۲
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۳ : ۲۲
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط کامیاب - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۲۷ : ۲۲
RE: درخواست سند مشاع (خواهش میکنم جوابم بدید) - توسط behnam277 - ۲۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۴۱ : ۲۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افراز ملک مشاع دارای سند hunter 6 9,940 ۱۲ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۵ : ۱۷
آخرین ارسال: hunter
  درخواست کمک در مورده تنظیم دادخواست arashgr 5 10,161 ۲۵ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۱۳
آخرین ارسال: کامیاب
  پبش فروش واحدهای دارای سند مشاع milad 2 3,625 ۲۲ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۲ : ۱۸
آخرین ارسال: کامیاب
  يك مشكل بزرگ ........افراز ملك مشاع silverheart 0 3,753 ۲۳ مرداد ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۳ : ۱۷
آخرین ارسال: silverheart
Question سهم مشاع رامیتواند انتقال دهد؟ behnam277 3 20,778 ۲۸ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان