امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتهام توهین
با سلام و تشکر،
سئوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
چند ماه پیش پدرم با فردی شریک شده و اقدام به تاسیس شرکت و اجاره مغازه نمودند. بعد از گذشت چهار ماه این فرد اقدام به خیانت درامانت نموده و اجناس مغازه را با خود بردند. در حال حاضر پدرم شکایت کیفری خیانت در امانت از ایشان کرده و پرونده در دادگاه در جریان است. در جریان تحقیق افسر کلانتری از محل و همسایگان، ایشان پدر بنده را به اتهام رباخواری مورد توهین قرار دادند و بنده که همره پدرم بودم به ایشان گفتم شما حواست باشه که با این پول میخواهی ببری بچه بزرگ کنی و ... درگیری لفظی بین من و ایشان صورت گرفت که ایشان شروع به فحاشی های ناموسی کرد. بنده به دلیل اینکه موقعیت اجتماعی نسبتا بالایی دارم و نمی خواستم خودم را گرفتار دادگاه و رفت و آمدهای بی پایان بکنم، متاسفانه از ایشان شکایت نکردم! حالا ایشان با پر رویی تمام اقدام به شکایت علیه من کرده و با موضوع توهین برای بنده احضاریه از کلانتری فرستاده اند. سئوال من این است، با توجه به اینکه بنده در این شکایت پدرم از ایشان هیچ نقشی نداشته و به هیچ عنوان در موضوع شرکت نیز ذی نفع نیستم، چگونه می توانم بی گناهی خود را در دادگاه یا کلانتری ثابت کنم؟ ممنون میشم هرچه سریعتر یاریم کنید!
پاسخ
(۶ اسفند ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۲۰)lazin نوشته است: با سلام و تشکر،
سئوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید:
چند ماه پیش پدرم با فردی شریک شده و اقدام به تاسیس شرکت و اجاره مغازه نمودند. بعد از گذشت چهار ماه این فرد اقدام به خیانت درامانت نموده و اجناس مغازه را با خود بردند. در حال حاضر پدرم شکایت کیفری خیانت در امانت از ایشان کرده و پرونده در دادگاه در جریان است. در جریان تحقیق افسر کلانتری از محل و همسایگان، ایشان پدر بنده را به اتهام رباخواری مورد توهین قرار دادند و بنده که همره پدرم بودم به ایشان گفتم شما حواست باشه که با این پول میخواهی ببری بچه بزرگ کنی و ... درگیری لفظی بین من و ایشان صورت گرفت که ایشان شروع به فحاشی های ناموسی کرد. بنده به دلیل اینکه موقعیت اجتماعی نسبتا بالایی دارم و نمی خواستم خودم را گرفتار دادگاه و رفت و آمدهای بی پایان بکنم، متاسفانه از ایشان شکایت نکردم! حالا ایشان با پر رویی تمام اقدام به شکایت علیه من کرده و با موضوع توهین برای بنده احضاریه از کلانتری فرستاده اند. سئوال من این است، با توجه به اینکه بنده در این شکایت پدرم از ایشان هیچ نقشی نداشته و به هیچ عنوان در موضوع شرکت نیز ذی نفع نیستم، چگونه می توانم بی گناهی خود را در دادگاه یا کلانتری ثابت کنم؟ ممنون میشم هرچه سریعتر یاریم کنید!

سلام
با توجه به اینکه مورد شما فورس ماژور می باشد جهت دریافت پاسخ تماس بگیرید .
09122159996
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توهین پیامکی sajad564 7 9,966 ۲۰ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۶ : ۱۷
آخرین ارسال: sajad564
  اتهام کلاه برداری 313SA 7 8,776 ۵ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۷ : ۱۲
آخرین ارسال: کامیاب
  برداشتن یک اتهام در دادگاه تجدید نظر armin125 3 5,818 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۰۸
آخرین ارسال: حکمت
  چند مورد عنوان اتهام علیه این همسایه مزاحم وجود دارد؟ om-zaf 11 16,137 ۱۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  عامل تام اتهام arm6628 4 6,959 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۷ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان