امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در محل سکونت
سلام 
در مکانی که به شکل سوئیت هست و مشرف به کوچه سکونت دارم البته تنها هستم 
با اینکه اصلا کاری به کسی ندارم و همیشه هم احترام همه رو دارم 
یکی دو روز هست با تفنگ بادی به شیشه و درب منزل میزنند از همسایه های روبرو که دو طبقه و مشرف به این سمت کوچه هستند 
وقتی رفتم بیرون هم چیزی ندیدم و فقط یه تیر بادی به شلوارم زد و بعد باز هم به شیشه و درب منزل
مستاجر هستم
با کسی هم مشکلی ندارم چون اگه داشتم که میدونستم کی هست و معلوم بود و اونم میدونه که من اختلافی باهاش ندارم که داره میزنه به درب و شیشه منزل
بالای درب سوئیت هم یه خورده باز هست اگه زیرپایی بزارم ممکنه بتونم متوجه بشم کی هست و احتمالش زیاد پیداش کنم بعد باید چیکار کنم چون قشنگ خونه های روبرویی رو میتونم رصد کنم و طرف رو پیدا کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید 
با تشکر
پاسخ
(۱۷ اسفند ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۱ : ۱۷)internet نوشته است: سلام 
یکی دو روز هست با تفنگ بادی به شیشه و درب منزل میزنند از همسایه های روبرو که دو طبقه و مشرف به این سمت کوچه هستند 
وقتی رفتم بیرون هم چیزی ندیدم و فقط یه تیر بادی به شلوارم زد و بعد باز هم به شیشه و درب منزل
مستاجر هستم
با کسی هم مشکلی ندارم چون اگه داشتم که میدونستم کی هست و معلوم بود و اونم میدونه که من اختلافی باهاش ندارم که داره میزنه به درب و شیشه منزل
بالای درب سوئیت هم یه خورده باز هست اگه زیرپایی بزارم ممکنه بتونم متوجه بشم کی هست و احتمالش زیاد پیداش کنم بعد باید چیکار کنم چون قشنگ خونه های روبرویی رو میتونم رصد کنم و طرف رو پیدا کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید 
با تشکر

با سلام
دوست عزیز شما میتوانید به دادسرا مراجعه و شکوائیه ارائه دهید . اما قبل از آن اگر میتوانید دوربینی در محل نصب نمایید که بتوانید شخص را شناسایی کنید . اگر شناسایی کردید میتونید شکوائیه ارائه بدید و با 110 تماس بگیرید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
 سپاس شده توسط internet
(۱۳ مرداد ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۱)vakil نوشته است:
(۱۷ اسفند ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۱ : ۱۷)internet نوشته است: سلام 
مستاجر هستم
لطفا راهنمایی بفرمائید 
با تشکر

با سلام
دوست عزیز شما میتوانید به دادسرا مراجعه و شکوائیه ارائه دهید . اما قبل از آن اگر میتوانید دوربینی در محل نصب نمایید که بتوانید شخص را شناسایی کنید . اگر شناسایی کردید میتونید شکوائیه ارائه بدید و با 110 تماس بگیرید .
ممنون 
یکی از همسایه ها تو حیاطش تفنگ بادی بازی میکرده و تیر کمونه میکرده میومده و تونستم همون زمان مشکل رو  پیدا و اصلا ناخواسته این اتفاق افتاده بود
با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان