امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از بین بردن آبروی فرد
سلام
نزدیک یک ماهه که اطلاع پیدا کردم چند نفر شروع کردن درباره بنده حرف های زشتی به دروغ میزنند که آبروی بنده را کلا برده است و این حرف ها را پیش همه دارند میگویند .
فکر کنم نزدیک 1 ساله این قضیه شروع شده و بنده چون درگیر کار بودم تازه متوجه شدم و از تغییر رفتار خیلی ها با بنده و پرس و جو فهمیدم.

اینطور که معلومه این افراد همینطور درحال این بی آبرو کردن من هستند و پیش غریبه ها که حتی آشنای ما نیستند هم سعی میکنند آبروی بنده را ببرند.

تصمیم گرفتم بودم که برم با این افراد دعوای سنگینی بیوفتم که همه بفهمند قضیه چیه که گفتم بیام اینجا و سوال بپرسم آیا راه قانونی برای شکایت از این افراد هست.
نمیشه این قضیه را بیخیال بشم و توجهی نکنم بهش چون حرفهای بسیار زشتی در مورد بنده پیش خیلی افراد زدند که اینجا حتی نمیتونم بیان کنم.
و همینطور شهر ما کوچک است و این حرف ها سریع میپیچه.
خواهشا راهنمایی کنید چکار میتونم بکنم؟
سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
اگر گواهانی دارید میتوانید دردادسرای محل طرح شکایت کیفری نمائید و حتی اعاده حیثیت را از دادسرا بخواهید.
اما موضوع شکایت شما چه باشد بستگی به نوع و نحوه ارتکاب جرم دارد که نمونه ای از آنها ذیلآ بیان میدارم
افتراء مستوجب تعزیر-نشر اکاذیب-توهین به نحو فحاشی -اعاده حیثیت(در تمامی موضوع شکایت میتوانید درج نمائید)
سعی کنیددرگیر نشوید بهترین و عاقلانه ترین طریق توسل به قانون میباشد خویشتن دار باشید.
بدرود
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان