امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعاهای کذب
سلام و درود خدا بر اساتید گرامی:
پدری داریم که از شمر به مراتب بدتره ، میخواست خونه بنده رو بالا بکشه تا بده دوتا زن و بچه های دیگرش بخورند ، با لطف خدا و کمک اساتید محترم رای به نفع ما صادر شد ، الان دست به اقداماتی میزند که در هیچ مرام و مذهبی ندیده و نشنیده ام ، ابتدا تو فامیل به دورغ شایعه کرده بود که بنده فلانی و فلانی را راپورتشان را به دولت داده ام ، تا بدین وسیله به زعم باطلش یک نفر کلک بنده رو بکنه و ایشان راحت بشند ، در جدید ترین تلاش مذبوحانه ش رفته شکایت کرده و کاملا ، به دروغ ادعا که من رفتم گاوصندوقشو شکستم و یا بازش کردم ( یه همچین چیزایی چون هنوز به من ابلاغ نشده ) و 20 میلیون پول و جواهرات و سند مالکیت و ... رو به سرقت برده ام ، از محضر استاتید گرامی خواشمندم بفرمایند تحت چه عناوینی میشه ازین جرثومه فساد شکایت کرد ، و چکار کنم تا امنیت جانیم تضمین بشه.
با سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
دوست عزیز اینقدر سخت نگیرید به هرحال پدرتان است هرچند گزینه چند همسر گزینی را برای خویش انتخاب نموده باشد به هرحال تحمل سختی های زندگی عهده خودش میباشد.
اما پاسخ
در خصوص اعلام سرقت گاوصندوق فعلآ هیچ اقدامی ننمائید بگذارید پس از طی مراحل قانونی وصدور قرار منع تعقیب و اعتراض ایشان به قرار مذکور وتائید قرار در مرجع بالاتر یعنی دادگاه شکایت افتراء مستوجب تعزیر در دادسرا طرح نمائید.
در خصوص انتساب گزارش خلاف واقع به مقامات دولتی علیه جنابعالی درصورتی که گزارش ننموده باشید و با داشتن گواهانی که نزد آنها اقرار به انتشار آن نموده باشد میتوانید ایشان را به اتهامات 1-نشر اکاذیب2-افتراء 3-اعاده حیثیت چنانچه در شهرستان باشد در دادسرا وچنانچه در بخش باشیددر دادگاه بخش طرح شکایت نمائید.
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۶ آذر ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۰۴ : ۱۴)حکمت نوشته است: سلام
دوست عزیز اینقدر سخت نگیرید به هرحال پدرتان است هرچند گزینه چند همسر گزینی را برای خویش انتخاب نموده باشد به هرحال تحمل سختی های زندگی عهده خودش میباشد.
اما پاسخ
در خصوص اعلام سرقت گاوصندوق فعلآ هیچ اقدامی ننمائید بگذارید پس از طی مراحل قانونی وصدور قرار منع تعقیب و اعتراض ایشان به قرار مذکور وتائید قرار در مرجع بالاتر یعنی دادگاه شکایت افتراء مستوجب تعزیر در دادسرا طرح نمائید.
در خصوص انتساب گزارش خلاف واقع به مقامات دولتی علیه جنابعالی درصورتی که گزارش ننموده باشید و با داشتن گواهانی که نزد آنها اقرار به انتشار آن نموده باشد میتوانید ایشان را به اتهامات 1-نشر اکاذیب2-افتراء 3-اعاده حیثیت چنانچه در شهرستان باشد در دادسرا وچنانچه در بخش باشیددر دادگاه بخش طرح شکایت نمائید.
درود و رحمت الهی بر شما جناب اقای حکمت
سپاسگذارم از پاسخ حضرتعالی 
خداوند منان رو شاهد میگیرم که هر در مورد پدرم گفته بودم عین واقعیت است ، متاسفانه ایشان در پرونده سازی و دروغپردازی ید طولایی دارند ، یک مورد از چندین مورد اینه:
پسر همسایه ما به شوخی یک سیلی به برادر ناتنی ام زده بودند ، خداوند متعال رو شاهد میگیرم چند دونه پودر تاید در چشمش ریخت و با چشم پزشک وظیفه نشناسی که همیشه باهم کار میکنند ، پرونده ای برایش درست کرد و دست اخر 12 میلیون دیه ناحق از ایشان گرفت ، ایا کسی باور میکند؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
به نظر من هم حق با حکمت است و اگر هیچ مدرکی بابت ادعای خود هم نسبت به دزدیدن گاو صندوق و هم نسبت به انتساب گزارش خلاف به مقامات دولتی نداشته باشند نمی توانند کاری پیش ببرند و برعکس شما با محکوم کردن ایشان و شکایت متقابل می توانید از دست تهمت های ناروای ایشان خلاص شوید
پاسخ }
سپاس شده توسط
(۱۳ دي ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۳۹ : ۰۵)site2017 نوشته است: به نظر من هم حق با حکمت است و اگر هیچ مدرکی بابت ادعای خود هم نسبت به دزدیدن گاو صندوق و هم نسبت به انتساب گزارش خلاف به مقامات دولتی نداشته باشند نمی توانند کاری پیش ببرند و برعکس شما با محکوم کردن ایشان و شکایت متقابل می توانید از دست تهمت های ناروای ایشان خلاص شوید
سلام و عرض ادب 
فقط یکجانبه رفته کلانتری و در بازجویی گفته ، مبلغ یکصد میلیون تومان دست مادرش داشته ام ، مادرش گفته 80 میلیون رو دو قطعه زمین خریدم ، و بیست میلیون تومان دیگر داخل گاوصندوق بوده که من و مادرم شکسته ایم و پولهارو برده ایم و یک دستگاه جوشکاری و یک گیره رو میزی هم به سرقت برده ایم، و یک پسرش هم شاهد بوده ، البته پسرش به همراه برادرانش چندین بار به خونه م حمله کرده و حتی خود من رو مضروب کردند
در ضمن گفته که این سرقت چندی پیش بوده و من چون معتمد محل هستم سر به سرشون نذاشتم .
خدا میداند کل قضایا دروغی بیش نیست و فقط قصد انتقام جویی دارد ، ایا به جرم افترا و نشر اکاذیب در نزد مقامات رسمی میتوانم از ایشان شاکی و به جرم شهادت دروغ از پسرش شکایت کنم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان