امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف جرحی
با سلام و خسته نباشید 
منن ۴روز قبل تو دنده عقب با سرعت خیلی کم با خانم مسنی تصادف کردم،ایشون درد داشتند و بیشتر ترسیده بودند ،من به ایشون گفتم مشکلی پیش نیومده ،اگر میخواید زنگ بزنم اورژانس اما ایشون گفتند به پسرم بگید بیاد،تا پسر ایشون اومد ،نگاه کرد و با خانمشون مادر رو با ماشین شخصی بردند و گفتند چیزی نشده،بعداز نیم ساعت از من خواستند که برم بیمارستان ،دکترا گفتند چیزی نیست ،ایشون بیمه من رو گرفتند تا بعداز ترخیص از بیمه من کم کنند یا همراه داشته باشند ،بعداز ترخیص هزینه بیمارستان ایشون 650تومان شد،که ایشون از بنده خواستند ،و من قبول نکردم و ایشون رفتند شکایت کردند ،و تهدید که ماشینت رو توقیف میکنم ،و هنوز من نه کلانتری نرفتم ،الان باید چیکار کنم ،
ممنون میشم هرچه زودتر راهنمایی کنید .با تشکر
پاسخ
سلام
جنابعالی کار خداپسندانه ای کردید که از صحنه تصادف متواری نشدید حال که چنین شده منتظرباشید تا مجروح شکایت نماید یا اینکه با آنها تماس گرفته و 650000تومان را پس از اخذ رضایت محضری پرداخت و بیمه نامه خویش را تحویل بگیریددرغیراینصورت با شکایت مجروح هم تخفیف بیمه تان از بین خواهدرفت هم دردادگاه حدود600000تومان جریمه از باب تعزیر خواهید گردید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خسارت مالی در تصادف جرحی هومن ش 6 3,952 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۴ : ۲۲
آخرین ارسال: هومن ش
  تصادف جرحی Minoo 0 1,158 ۱۴ خرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Minoo
  ساختن پاپوش تصادف برای خانوادام بهنام زارع 1 3,478 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۲۱ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  تصادفات جرحی mahnooshghani 3 10,142 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  تصادفات جرحی aria arman 5 7,303 ۲ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان