امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتک زدن
سلام،من، کمتر از یک ساله که ازدواج کردم، تو این مدت سه چهار بار شوهرم به طرفم حمله کرده و موهامو میکشه و متکا دور دهنم میذاره. در حدی که چند بار واقعن احساس کردم دیگه نفسم برنمیگرده، یه بار آثار کبودی رو تنم موند اما چون خیلی زود با پا در میانی خونوادش آشتی کردیم من اقدامی نکردم، اما بعد از اون دیگه یه جوری خفه میکنه که جاش نمونه، هیشکی هم شاهد نیست، بعدشم میگه من اینکارو نکردم. بار آخرمن برای دفاع از خودم که داشتم خفه میشدم صورتشو چنگ زدم و اون عکس صورت خونی شو واسه همه فرستاد، واومد دم خونه ی خانوادم و اونجا شروع به فحاشی و داد و بیداد کرد طوری که همه همسایه متوجه شدن و خانوادم و خودم توهین میکرد، خیلی آدم عصبی هست و موقع عصبانیت اصلا نمیفهمه که چیکار میکنه حتی ممکنه آسیب جدی بزنه،
در مورد طلاق هم میگه من کاری ندارم خودت باید بری اقدام کنی، منم نه شناسنامم دست خودمه نه شناسنامه اون، هیچی هم به اسم خودش نیست، چون قبلن هم ازدواج کرده بوده و همسر قبلیش مقداری پول ازش گرفته و طلاق گرفته، حالا خیلی خوب همه چیز رو بلده
لطفن راهنماییم کنید من واقعن در این زمینه هیچی نمیدونم
پاسخ
سلام
درخصوص اینکه ایشان به درب منزل پدرتان رفته و با الفاظ احتمالی رکیک وافتراهای احتمالی ناروا جرائمی را به شما وخانواده تا منتسب و توهین وتهدید نموده هم خودتان و هم خانواده تان به دادسرای عمومی وانقلاب شکایت کنید خصوصآاینکه گواه هم دارید قطعآ قرارمجرمیت صادرخواهدگردید.

اما اینکه در خلوت مرتکب جرائمی میگردد چنانچه منجر به جرح گردد دردادسرا طرح شکایت نمائید هر چند گواه ندارید لیکن از موارد لوث میباشد و با قسم شمادر دادگاه محکوم به پرداخت دیه خواهدگردید.

خودکرده را تدبیر نیست شما که بدون تحقیق به عقد نکاح مردی در آمده اید که به گفته خودتان خیلی زود عصبانی میشود با ید به عواقب آن میاندیشید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان