امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه دادخواست نویسی
باسلام

چجوری میتوان به کروکی تصادف اعتراض کرد و متن اعتراض یا دادخواست چه باید باشد؟

ضمنا 2 ماه از تصادف می گذره ولی چون در اثر تصادف مهره های کمرم شکسته نتوانستم زودتر پیگیر قضیه باشم و قضیه اینست که من راننده بودم و با سرعت 100 الی 110 تا توی جاده می رفتم که با یک لاستیک تریلی کف جاده برخورد کردم، رفتم به لاستیک نخورم که از مسیر منحرف شده و با تابلوی کنار جاده برخورد کردم و خودم و ماشین و سرنشینان آسیب دیدیم، پلیس اصلا لاستیک رو توی کروکی نیاورده و منو مقصر دانسته و ضمنا تابلوی کنار جاده به صورت غیر قانونی نصب شده بوده که اونو هم پلیس توی کروکی نیاورده که با چنین تابلوی برخورد شده

با تشکر از سایت خوبتون
پاسخ
اگر یکی از افراد داخل ماشین(مثلا مالک خودرو) که داخل خودرو بوده بیایید به کروکی اعتراض کند به جای من، اونوقت چی؟
آیا احتمال دارد موفق بشیم و بشه کروکی را تغییر داد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 506 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
  دادخواست ابطال وکالت بلاعزل amir86 18 50,663 ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۹ : ۱۰
آخرین ارسال: حکمت
  خلع ید | نحوه طرح دعوی خلع ید | وکیل خلع ید در تهران yaghobilawyer 0 1,117 ۴ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۲ : ۰۰
آخرین ارسال: yaghobilawyer
  نحوه جلب محکوم مالی در داخل محیط کلانتری یا دادسرا ؟ h_dev 12 17,780 ۸ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۵ : ۰۰
آخرین ارسال: h_dev
  نحوه اجرای حکم saman 2 6,603 ۲۵ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۳ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان