امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط
سو استفاده از مدارک و اطلاعات و تعویض سیمکارت بدون اختیار و اطلاع من بدون مدرک. چون اصل مدارک اصلی دست خودمه.

من تهرانم. دیدمم سیمم غیر فعال شد. زنگ زدم گفتم سیم چرا رفت. گفت خودت رفتی تو شیراز فلان عامل سیم رو عوض کردی!!!
خلاصه تا سیم رو مسدود کردم و وصل کردم بماند چه گذشت. همون چند روزی که سیم دستم نبود کلی زنگ خور شده. اونم از افغانستان
طرف اصراری هم به شکایت نداشت. انگار واسشون ی چیز عادی شد. فعلا که ده روزه شکایت کردم ولی انگار خبری نیست.
نمیدونم این اطلاعات رو از کجا اوردن. چطور عامل بدون دیدن اصل مدرک سیمو عوض کرده؟ این نشون میده عامل هاا هم مشکل دارند.

حالا امروز نماینده حقوقیشون زنگ زده میگه ما حالا پیگیری میکنیم که کجا سیم بدون اطلاع شما عوض شده. اونم به واسطه اصرار من و فکس ی شکایت به دایره حقوقی
همچنین گفت باید بری مراجع قضایی رو در جریان این امر قرار بدی و هیچ توضیح دیگه ای نداد. میگم نماینده شما نباید بدون دیدن اصل مدرک شناسایی اینکارو بکنه حالا من باید به زحمت بیفتم و دربه در دادگاه بشم. گفت ما پیگیری میکنیم ولی شما اطلاعاتت دست اوناست. میگم همه میدونن تمام اطلاعات اپراتورهای سه گانه فروخته شده . خلاصه انگار خودم باید اینکارو بکنم
حالا میخاستم ببینم مراجع قضایی رو مطلع کنم یعنی چه؟ کجا برم چه بنویسم. میگم حالا که میرم میخام از اپراتور هم به دلیل این که عامل هاشون درست انتخاب نشدن هم شکایت کنم. ایا فایده ای داره؟ چه کنم؟ یا فقط مراجع رو مطلع کنم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
متاسفانه چنین اتفاقاتی درجامعه بشری نه فقط جامعه ما امر ی عادی است
قطعآ عامل نسبت به موضوع مسامحه نموده است پس بگذارید حقوقی نمایندگی به دستور قضائی پاسخ خودش را به دادسرا اعلام نماید

حالا میخاستم ببینم مراجع قضایی رو مطلع کنم یعنی چه؟
یعنی اینکه هرنوع استفاده سوء از سیم کارت شده مرجع دادسرا را طی لایحه ای به قول عامیانه نوشته ای یا درخواستی درجریان بگذارید چون پرونده شما فعلآ درمرحله تحقیق قراردارد بگذاریددادسرا کارخودش را با همکاری شما انجام دهد
کجا برم چه بنویسم. میگم حالا که میرم میخام از اپراتور هم به دلیل این که عامل هاشون درست انتخاب نشدن هم شکایت کنم. ایا فایده ای داره؟ چه کنم؟ یا فقط مراجع رو مطلع کنم؟
صرفا مرجع قضائی رادرجریان بگذارید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,575 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  پیگیری گم شدن مدارک برابر با اصل hadiblry 0 3,460 ۲۲ اسفند ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۵ : ۱۰
آخرین ارسال: hadiblry
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 4 6,880 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۴ : ۱۴
آخرین ارسال: saman.sistan
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 1 3,983 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان