امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويرايش چك بعد از ضمانت پشت
Sad 
سلام وعرض ادب خدمت اساتيد.پدر بنده سال گذشته يك فقره چك به مبلغ ٩ميليون تومان پسرعمويم را تضمين كرده و دوامضا اثرانگشت پشت آن زده كه پسر عمويم بعد از آن كه پدرم ٩ميليون را تضمين كرده بدون اطلاع پدرم مبلغ چك را اصلاح كرده و به٢٠٠ميليون آن را تغيير داده و الان كسي كه چك رادردست دارد عليه پدر من به مبلغ٢٠٠ميليون شكايت نموده خواستم بپرسم درحال حاضر تكليف ما چيست؟وچطور ميشه كه از اين خيانت پسر عمويم رها بشيم؟ با تشكر و ارادت ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ
سلام
درحقیقت چک فاقد قلم خوردگی بوده،پدر جنابعالی آنرا ظهر نویسی نموده است
اگر در مبلغ چک قلم خوردگی وجوداشته باشد میتوانید طرح شکایت جعل واستفاده از سند مجعول دردادسرا نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
باتشكر فراوان از پاسخ شما،اما چك مريوط به پسرعموي بنده مي باشد و خود ايشان مبلغ راتغييرداده،بازهم سند مجعول محسوب مي شود؟
پاسخ
پدر شما چک پسرعمویتان را با مبلغ9میلیون تومان پشت نویسی کرده بعد پسرعمو بدوناطلاع پدرتان آنرا به مبلغ 200میلیون تومان تغییر داده است
درحقیقت الحاق نوشته ای به نوشته دیگر از مصادیق جعل است
حال به ضرر پدرتان انرا استفاده نموده است
مصداق جرم استفاده از سند مجعول است
ما بیشتر،
پاسخ
خداخيرتون بده ممنون از پاسختون
پاسخ
سلام من یک فقره چک دارم که یک روز بعد از تاریخ چک برگشت زدم بعد دادم صاحب چک برام پشت چک نوشت ک تاریخ چک برای ماه بعد تمدید شد ولی ماه بعد برگشت نزدم چک هم توسط کسه دیگه ای پشت امضا شده میخواستم بدونم میتونم به صورت کیفری شکایت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
سلام
به نظرنمیرسد بتوانیدازطریق کیفری به نتیجه برسید چون چک جنابعالی وعده دار بوده است
ما بیشتر،
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ضمانت بانکی avast20 5 6,646 ۲۵ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۹ : ۱۳
آخرین ارسال: حکمت
  سفته بابت ضمانت سرمایه arshia 3 7,782 ۱ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۳ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  ضمانت ؟! Google 1 6,358 ۲۰ تير ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۴ : ۲۰
آخرین ارسال: ariya

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان