امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از همسایه بعلت ایجاد خسارت به ماشین
سلام

بطور خلاصه ذکر کنم این همسایه ما مشکلات روانی داره و بصورت غیر قانونی آپارتمان مسکونی اش را مورد استفاده اداری قرار داده و علیرغم حکم 100 و شکایت حقوقی شهرداری و غیره به هیچ وجه حاضر به تخلیه ملکش یا پرداخت پول برای سند اداری نیست

مشکل ما با این مربوط به پارکینگ هست
پارکینگ من متاسفانه مقابل درب انبار این واقع شده و هر بار که میاد اجناس انبارش را جابجا کنه کلی خط و خش نصیب ماشین من میکنه آن هم توسط کارمند هاش و به قصد

چیزی که به وضوح از تصاویر دوربین مدار بسته استخراج کردم همین امروز کارمند هاش میان درب انبار را باز میکنند و کارتن های اجناس را با وجود اینکه میتوانستند با دقت و با دست به انبار ببرند اما از قصد کارتن ها را روی کاپوت ماشین من انداخته و به آن طرف هل میدادند
نتیجه ایجاد مقدار زیادی خط و خش روی ماشین شده

میدانم این ها رسما دیوانه هستند و در صورت شکایت نهایتا میگه برو هر کاری دلت خواست بکن و صحبت با زبان آدمیزاد با اینها هیچ فایده ای نداره . از طرفی زن هم هستند و نمیشه با زن جماعت دعوا کرد

بدبختانه شهرداری هم بعد از چند سال حریف اینها نشده رسما کشیده کنار و دیگه سراغ اینها نمیاد

حال میفرمایید با این تازه به دوران رسیده ها چکار کنم ؟ هدف من گوشمالی دادن به اینهاست اما با شیوه قانونی . وگرنه مثل خودش میتونم ماشینش را همان طور خط بکشم !
فیلم را بریزم روی سی دی ببرم دادسرا بگم اینا کارمنداش هستند چنین خسارتی زدند ؟
اصلا ترتیب اثر داده میشه ؟
نحوه پر کردن فرم شکایت برای اینگونه موارد چگونه هست و کدام دادسرا باید برم ؟

با تشکر
پاسخ
سلام
مخاطب عزیز این بیاناتی که فرمودید اینها روانی هستند وتازه به دوران رسیده برای خودتان آثار کیفری دارد زیرا جنابعالی به انها توهین مینمائید هرچند متهم باشند البته نه در این انجمن چنانچه حضوری و نزد همسایه ها چنین بیاناتی را بفرمائیدسعی کنید با ملایمت باآنها برخوردحضوری نمائید

با هم درگیری فیزیکی نداشته باشید در دادسرای محل از آنان که درب انبارا بازکرده و باانداختن لوازم نسبت به خودرو خساراتی ایجادنموده اند طرح شکایت تخریب عمدی مستوجب تعزیر نمائید هر چند به امریت مالک باشد ازمالک نمیتوانید چنین شکایتی نمائید مگر اینکه ایشان را به عنوان مطلع معرفی نمائید نه متهم ضمنآ دلائل خویش را دوربین های مداربسته ذکر نمائید اگر گواهانی هم دارید میتوانید گواهان را به دادسرا معرفی نمائید قاضی تحقیق گواهان را جهت استماع گواهی احضار خواهدنمود.
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
حق گرفتنی هست
خصوصا هنگامی که بدفعات جای شاکی و متهم عوض میشه و از همان ابتدا معلوم هست که شکایت جز سکه یه پول شدن و تبرئه آنها هیچ نتیجه ای نداره

و البته از همان ابتدا راه دیگری در پیش گرفته شد و خوشبختانه موفقیت آمیز هم بود . در نهایت بزودی این همسایه ما جمع میکنه و میره . از جایی خورد که فکرشم نمیکرد ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات داشتن مشروب در ماشین hortash 19 55,359 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  نمونه شکایت حفر چاه Kazemi 0 1,326 ۱۷ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۳ : ۱۲
آخرین ارسال: Kazemi
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  فوری فوری شکایت حقوقی از ۲۸ فرد متوفی وچند نفر سهامدار ومالک حمید حمیدپور 0 1,411 ۲۷ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۸ : ۰۲
آخرین ارسال: حمید حمیدپور
  راه حل حقوقی برای سرک کشیدن همسایه maziyar12 2 3,513 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۹ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان